Elektrická vozidla (elektromobily): Módní výstřelek, nebo budoucnost?

Pravděpodobně jste už viděli spoustu dobíjecích stanic pro elektromobily. Možná již dokonce znáte někoho, kdo takový elektromobil vlastní. Ale je to jen módní trend podporovaný Elonem Muskem a stále intenzivnější diskusí o uhlíkové neutralitě? Nebo má přechod na elektromobilitu pro vaši firmu i jiné okamžité přínosy než jen to, že v konečném důsledku přispějete k záchraně planety?

Co je to karta pro vozový park a jak funguje?

Pokud jste majitelem firmy s vozovým parkem, jedno už víte: provoz vašich vozidel představuje velké náklady. Jedná se o tak významné náklady, že mnozí podnikatelé s vlastními firemními vozidly investují do samostatné karty, na níž mohou spravovat veškeré náklady spojené s vozovým parkem. Tato karta je všeobecně známá jako karta pro vozový park anebo palivová karta. Karta pro vozový park je však víc než jen kreditní karta pro vaše vozidla. V tomto článku odhalíme výhody, jaké správně zvolená karta pro vozový park vaší firmě přinese.

Správa vozového parku: Úvod

Možná jste se již potkali s označením „správa vozového parku“ v článcích, které čtete, anebo jej použili kolegové, s nimiž spolupracujete. Jedná se jen o trendové označení? Nebo by to mohla být skrytá příležitost, na jakou vy a vaše firma čekáte, abyste zefektivnili provoz, snížili náklady a získali vedoucí postavení ve svém oboru?

Novinky a doporučení

Správa vozového parku

Mohlo by vás zajímat

Karta Shell

Karta Shell je jednotným platebním řešením pro všechny potřeby vašeho vozového parku a vstupní branou do rozsáhlé sítě čerpacích stanic a dalších služeb společnosti Shell.

Palivová karta Shell pro malé firmy

Objednejte si palivovou kartu pro Vaši společnost s exkluzivními slevami a potěšte se svým zákaznickým účtem již tentýž den.

Shell Fleet Solutions

Komplexní řešení pro udržitelnou energii, platby a správu vozidel pro společnosti s vozovým parkem osobních automobilů nebo užitkových lehkých až středně těžkých vozidel.