Vaše osobní údaje

Rádi bychom vás informovali o osobních údajích, které o vás zpracovává společnost nebo společnosti v rámci skupiny Shell (dále jen „Shell“), stejně jako o účelech zpracování a o vašich právech, které v této oblasti máte. Vyberte prosím ze seznamu níže Oznámení o ochraně soukromí , která jsou pro vás relevantní.

Tato Oznámení o ochraně soukromí mohou být doplněna místními/dodatečnými oznámeními nebo prohlášeními týkajícími se ochrany soukromí.

Společnost Shell přijala závazná podniková pravidla, která poskytují rámec pro dodržování předpisů o ochraně osobních údajů, schválený nizozemským úřadem pro ochranu osobních údajů. Na základě těchto pravidel jsou společnosti Shell oprávněny předávat osobní údaje svých evropských zaměstnanců a zákazníků jiným společnostem v rámci skupiny Shell v souladu s právními předpisy EU o ochraně údajů.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se zpracování vašich osobních údajů - kontaktní údaje najdete v příslušném Oznámení o ochraně soukromí..

 

Spotřebitel, člen věrnostního programu, uživatel aplikace Shell

Informace pro zákazníky-spotřebitele, členy věrnostního programu společnosti Shell návštěvníky webové stránky společnosti Shell a/nebo uživatele digitální aplikace Shell.

Shell věnované spotřebitelům.

Uchazeč o zaměstnání

Informace pro fyzické osoby, které jsou uchazeči o zaměstnání nebo které se účastní náboru nebo jsou u společnosti Shell v souvislosti s nabídkou zaměstnání hodnoceni .

Firemní zákazník, dodavatel, obchodní partner nebo investor

Informace pro fyzické osoby, které jsou našimi firemními zákazníky, dodavateli, obchodními partnery, a/nebo investory, a fyzické osoby, které pro takové subjekty pracují nebo k nim mají jiný vztah.

Současný nebo bývalý zaměstnanec společnosti Shell, kontraktor nebo jejich rodinný příslušník

Informace pro fyzické osoby, které jsou nebo byli v Shell zaměstnanci, kontraktory a jejich rodinné příslušníky.