Palivová karta Shell

Palivová karta Shell

Pohodlně a výhodně s ní natankujete i zaplatíte mýto. Palivovou kartu Shell můžete zaplatit na více než 43 000 čerpacích stanicích Shell po celé Evropě. Vyzkoušejte ji a užívejte si bezhotovostní placení a plnou kontrolu nad vaším vozovým parkem.

Získejte vaši palivovou kartu Shell

    

 • Výhodné tankovaní

  Netankujte za stojanovou cenu, když můžete mít palivo výhodněji. S palivovou kartou Shell získáte slevu a platit můžete pohodlně i mobilem.

  Registrujte se ještě dnes

 • Bezpečnost na prvním místě

  Získejte kontrolu nad spotřebou pohonných hmot. Nastavte si limity i místa pro použití karty. Transakce pak s naší čipovou kartou sledujete v reálném čase online.

  Více o čipové kartě

 • Využíváte jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě

  K nám to nemáte nikdy daleko. Jenom v ČR nás najdete na více než 175 čerpacích stanicích a na 65 stanicích také pohodlně nakoupíte v prodejnách BILLA stop & shop.

  Prozkoumat síť stanic

Získejte maximum spotřební daně zpět

S palivovou kartou Shell získáte maximum spotřební daně zpět

Uplatněte svůj nárok na vrácení daně rychle a bez zbytečného papírování. Postaráme se o zpracování veškerých faktur a termíny ohlídáme za vás. Vy tak získáte maximální částku zpět – třeba už do 14 dnů.

Plaťte pohodlně palivovou kartou Shell Po celé Evropě

Více v sekci Firemní zákazníci

DPH a spotřební daň

S palivovou kartou Shell snadno uplatníte nárok na vrácení DPH a spotřební daně v Evropě.

Tunely a mosty

Nabízíme jednoduchý způsob úhrady silničních služeb, jako je např. mýtné v tunelech a na mostech. Zaplaťte palivovou kartou Shell a příslušný poplatek se přičte k vaší souhrnné faktuře.