Proč mít palivovou kartu Shell

Poznejte kvalitu našich paliv

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.

Rozsáhlá síť

Máme k dispozici jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. A nejen to - abychom vám i vašemu autu co nejvíce zpříjemnili cestu, zaměřujeme se i na ty nejmenší detaily.

Platba mýtného bez starostí

Naším cílem je co nejjednodušší výběr mýtného, poskytování odborných rad k nalezení správného řešení a poskytování jasného vysvětlení všeho, co potřebujete pro maximální efektivitu svého vozového parku.

Shell Fleet Assistant – My plánujeme, vy šetříte

Shell Fleet Assistant je snadná a intuitivní aplikace, která vám umožní plnou kontrolu nad vaším vozovým parkem. Plánování tras i zastávek nebylo nikdy tak snadné. Aplikaci můžete snadno používat ve spojení s palubní jednotkou EETS4U.

Shell SmartPay – plaťte jednoduše, plaťte mobilem

Přinášíme vám rychlejší platby za tankováni a mycí programy na vybraných stanicích Shell.

Palivová karta Shell

Pohodlně a výhodně s ní natankujete i zaplatíte mýto. Palivovou kartu Shell můžete zaplatit na více než 43 000 čerpacích stanicích Shell po celé Evropě. Vyzkoušejte ji a užívejte si bezhotovostní placení a plnou kontrolu nad vaším vozovým parkem.

Získejte vaši palivovou kartu Shell

Novinky

Kompenzace emisí CO₂

Emise skleníkových plynů, jejichž vzniku nedokážete předejít, můžete nyní vykompenzovat jednoduše a bez zbytečné administrativní zátěže.

Švýcarské mýto

Švýcarské mýto platí pro všechna vozidla. Nyní pro vozidla nad 3,5 tony ho můžete platit prostřednictvím mýtné jednotky TELEPASS SAT.

Natankujte 150 l a vychutnejte si jídlo s kávou za 49 kč

Společnost Shell Czech Republic a.s. přichází na trh s novinkou pro firemní zákazníky, kteří natankují na našich čerpacích stanicích.

Shell LNG na našich čerpacích stanicích

Shell LNG může ve srovnání s konvenční naftou pomoci snížit emise skleníkových plynu u nákladních vozidel až o 22%.

AdBlue® na čerpacích stanicích Shell

Řidiči kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na našich čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

Opravy, parkování, mytí a čištění nádrží nákladních vozidel

Zjistěte, jak společnost Shell a naši partneři umí pomoci Vašim řidičům na jejich cestách snadno zaparkovat a udržet vozidlo čisté.

Více kontroly a lepší zabezpečení

Shell vám dává jistotu, že jsou vaše palivové karty používány tak, jak chcete, a tam, kde chcete, aby byly používány.

Prohlášení o ochraně soukromí – Shell Fleet Solutions

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá, proto si, prosím, vyhraďte čas a seznamte se s tímto Prohlášením o ochraně soukromí - Shell Fleet Solutions (dále jen „Prohlášení“) a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli dotazy.