Proč mít palivovou kartu Shell

Poznejte kvalitu našich paliv

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.

Rozsáhlá síť

Máme k dispozici jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. A nejen to - abychom vám i vašemu autu co nejvíce zpříjemnili cestu, zaměřujeme se i na ty nejmenší detaily.

Platba mýtného bez starostí

Naším cílem je co nejjednodušší výběr mýtného, poskytování odborných rad k nalezení správného řešení a poskytování jasného vysvětlení všeho, co potřebujete pro maximální efektivitu svého vozového parku.

Shell Telepass SmartPay

Natankujte a jeďte! S naším EETS řešením můžete platit za mýto i za natankované palivo v Evropě palubní jednotkou Shell Telepass.

Shell SmartPay – plaťte jednoduše, plaťte mobilem

Přinášíme vám rychlejší platby za tankováni a mycí programy na vybraných stanicích Shell.

Palivová karta Shell

Pohodlně a výhodně s ní natankujete i zaplatíte mýto. Palivovou kartu Shell můžete zaplatit na více než 43 000 čerpacích stanicích Shell po celé Evropě. Vyzkoušejte ji a užívejte si bezhotovostní placení a plnou kontrolu nad vaším vozovým parkem.

Získejte vaši palivovou kartu Shell

Novinky

Kompenzace emisí CO₂

Emise skleníkových plynů, jejichž vzniku nedokážete předejít, můžete nyní vykompenzovat jednoduše a bez zbytečné administrativní zátěže.

České a slovenské mýto

Usnadněte si život s EETS - evropským řešením mýta od společnosti Shell. Již brzy bude EETS pokrývat i Slovensko.

Natankujte 150 l a vychutnejte si jídlo s kávou za 59 kč

Společnost Shell Czech Republic a.s. přichází na trh s novinkou pro firemní zákazníky, kteří natankují na našich čerpacích stanicích.

Shell LNG na našich čerpacích stanicích

Shell LNG může ve srovnání s konvenční naftou pomoci snížit emise skleníkových plynu u nákladních vozidel až o 22%.

Směr nulové emise

Shell Fleet Solutions spouští program Směr nulové emise. Naše služby a řada řešení jsou navrženy tak, aby vám pomohly identifikovat a zvolit nejvhodnější způsob snižování emisí vašeho vozového parku s přihlédnutím k vašim specifickým potřebám.

Opravy, parkování, mytí a čištění nádrží nákladních vozidel

Zjistěte, jak společnost Shell a naši partneři umí pomoci Vašim řidičům na jejich cestách snadno zaparkovat a udržet vozidlo čisté.

Nové třídy zdanění emisí CO₂

Evropská komise změnila směrnici o Eurovinětách s cílem dosáhnout zlepšení klimatu. V důsledku toho bude německé mýtné za těžká nákladní vozidla (HGV) rozšířeno o zvláštní poplatek založený na emisích CO₂.

Prohlášení o ochraně soukromí – Shell Fleet Solutions

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá, proto si, prosím, vyhraďte čas a seznamte se s tímto Prohlášením o ochraně soukromí - Shell Fleet Solutions (dále jen „Prohlášení“) a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli dotazy.