Proč mít palivovou kartu Shell

Rozsáhlá síť

Máme k dispozici jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. A nejen to - abychom vám i vašemu autu co nejvíce zpříjemnili cestu, zaměřujeme se i na ty nejmenší detaily.

Platba mýtného bez starostí

Naším cílem je co nejjednodušší výběr mýtného, poskytování odborných rad k nalezení správného řešení a poskytování jasného vysvětlení všeho, co potřebujete pro maximální efektivitu svého vozového parku.

Kompenzace emisí CO₂

Emise skleníkových plynů, jejichž vzniku nedokážete předejít, můžete nyní vykompenzovat jednoduše a bez zbytečné administrativní zátěže.

Objevte naše pohonné hmoty s Dynaflex technologií

Objevte naše pohonné hmoty s technologií DYNAFLEX

Shell SmartPay – plaťte jednoduše, plaťte mobilem

Přinášíme vám rychlejší platby za tankováni a mycí programy na vybraných stanicích Shell.

Palivová karta Shell

Pohodlně a výhodně s ní natankujete i zaplatíte mýto. Palivovou kartu Shell můžete zaplatit na více než 43 000 čerpacích stanicích Shell po celé Evropě. Vyzkoušejte ji a užívejte si bezhotovostní placení a plnou kontrolu nad vaším vozovým parkem.

Získejte vaši palivovou kartu Shell

Novinky

Natankujte 200 l a vychutnejte si jídlo s kávou za 49 kč

Společnost Shell Czech Republic a.s. přichází na trh s novinkou pro firemní zákazníky, kteří natankují na našich čerpacích stanicích.

Švýcarské mýto

Švýcarské mýto platí pro všechna vozidla. Nyní pro vozidla nad 3,5 tony ho můžete platit prostřednictvím mýtné jednotky TELEPASS SAT.

Spuštění nového systému e-TOLL v Polsku se blíží

Systém polského mýta je založený na mikrovlnné technologii. Mýtná povinnost platí pro vozidla, autobusy s hmotností nad 3,5 tuny.

Shell LNG na našich čerpacích stanicích

Shell LNG může ve srovnání s konvenční naftou pomoci snížit emise skleníkových plynu u nákladních vozidel až o 22%.

AdBlue® na čerpacích stanicích Shell

Řidiči kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na našich čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

Opravy, parkování, mytí a čištění nádrži nákladních vozidel

Zjistěte, jak společnost Shell a naši partneři umí pomoci Vašim řidičům na jejich cestách snadno zaparkovat a udržet vozidlo čisté.

Více kontroly a lepší zabezpečení

Shell vám dává jistotu, že jsou vaše palivové karty používány tak, jak chcete, a tam, kde chcete, aby byly používány.

Palivová karta Shell a GDPR

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá, proto si, prosím, vyhraďte čas a seznamte se s tímto Prohlášením o ochraně soukromí - Shell Fleet Solutions (dále jen „Prohlášení“) a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli dotazy.