novinky ze světa Shell

S jednou palubní jednotkou do sedmi států

Bulharsko je další zemí, kde řidiči nákladních vozidel mohou platit mýtné za používání silnic prostřednictvím palubní jednotky Shell EETS4U.

Plaťte české mýto se společností Shell

Plaťte mýto v ČR se společností Shell a zbavte se všech starostí.

Palivová karta Shell a GDPR

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá, proto si, prosím, vyhraďte čas a seznamte se s tímto Prohlášením o ochraně soukromí - Shell Fleet Solutions (dále jen „Prohlášení“) a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli dotazy.

Čipová karta Shell – vyšší úroveň zabezpečení

Neustále se snažíme, aby zabezpečení našich palivových karet Shell bylo na té nejvyšší úrovni, a proto jsou všechny naše nové karty vybaveny čipem.

Shell Berchem

Vítejte na Shell Berchem, největší čerpací stanici na světě.

AdBlue® na čerpacích stanicích Shell

Řidiči kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na našich čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

Žijeme motosportem – společně s BMW

Sportovní řada BMW M se spoléhá na naše nejvýkonnější paliva Shell V-Power.Ty jsou totiž doporučeným palivem právě pro tyto automobily.

Může vás také zajímat

Udržitelnost

Udržitelnost ve společnosti Shell znamená dodávat energii zodpovědným způsobem při současném uspokojení rostoucí poptávky světa.

O nás

Jsme světovou skupinou energetických a petrochemických společností, která zaměstnává v průměru 94 000 zaměstnanců ve více než 70 zemích světa.

Paliva Shell

Získejte více informací o našich nových pohonných hmotách Shell.