novinky ze světa Shell

Natankujte 150 l a vychutnejte si jídlo s kávou za 49 kč

Společnost Shell Czech Republic a.s. přichází na trh s novinkou pro firemní zákazníky, kteří natankují na našich čerpacích stanicích.

Maďarské mýto

Systém maďarského mýta je založený na satelitní technologii. Mýtná povinnost platí pro všechna vozidla.

S jednou palubní jednotkou do sedmi států

Bulharsko je další zemí, kde řidiči nákladních vozidel mohou platit mýtné za používání silnic prostřednictvím palubní jednotky Shell EETS4U.

Prohlášení o ochraně soukromí – Shell Fleet Solutions

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá, proto si, prosím, vyhraďte čas a seznamte se s tímto Prohlášením o ochraně soukromí - Shell Fleet Solutions (dále jen „Prohlášení“) a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli dotazy.

Čipová karta Shell – vyšší úroveň zabezpečení

Neustále se snažíme, aby zabezpečení našich palivových karet Shell bylo na té nejvyšší úrovni, a proto jsou všechny naše nové karty vybaveny čipem.

Shell Berchem

Vítejte na Shell Berchem, největší čerpací stanici na světě.

AdBlue® na čerpacích stanicích Shell

Řidiči kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na našich čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

Žijeme motosportem – společně s BMW

Sportovní řada BMW M se spoléhá na naše nejvýkonnější paliva Shell V-Power.Ty jsou totiž doporučeným palivem právě pro tyto automobily.

Může vás také zajímat

Udržitelnost

Udržitelnost ve společnosti Shell znamená dodávat energii zodpovědným způsobem při současném uspokojení rostoucí poptávky světa.

O nás

Jsme světovou skupinou energetických a petrochemických společností, která zaměstnává v průměru 94 000 zaměstnanců ve více než 70 zemích světa.

Paliva Shell

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.