novinky ze světa Shell

Zkapalněný zemní plyn – LNG

LNG (zkapalněný zemní plyn) je čirá, bezbarvá a netoxická kapalina, která vzniká při ochlazení zemního plynu na -162°C (-260°F), kterou lze použít jako palivo pro nákladní automobily a přepravu. Zemní plyn, nejčistší spalování uhlovodíků, je hlavním zdrojem energie. Zemní plyn je ochlazován, aby vytvořil kapalinu, čímž se zmenšuje jeho objem pro snazší, bezpečnější skladování a přepravu do zahraničí.

České a slovenské mýto

Usnadněte si život s EETS - evropským řešením mýta od společnosti Shell. Již brzy bude EETS pokrývat i Slovensko.

Směr nulové emise

Shell Fleet Solutions spouští program Směr nulové emise. Naše služby a řada řešení jsou navrženy tak, aby vám pomohly identifikovat a zvolit nejvhodnější způsob snižování emisí vašeho vozového parku s přihlédnutím k vašim specifickým potřebám.

Kompenzace emisí CO₂

Emise skleníkových plynů, jejichž vzniku nedokážete předejít, můžete nyní vykompenzovat jednoduše a bez zbytečné administrativní zátěže.

Natankujte 150 l a vychutnejte si jídlo s kávou za 65 kč

Společnost Shell Czech Republic a.s. přichází na trh s novinkou pro firemní zákazníky, kteří natankují na našich čerpacích stanicích.

Opravy, parkování, mytí a čištění nádrží nákladních vozidel

Zjistěte, jak společnost Shell a naši partneři umí pomoci Vašim řidičům na jejich cestách snadno zaparkovat a udržet vozidlo čisté.

Prohlášení o ochraně soukromí – Shell Fleet Solutions

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá, proto si, prosím, vyhraďte čas a seznamte se s tímto Prohlášením o ochraně soukromí - Shell Fleet Solutions (dále jen „Prohlášení“) a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli dotazy.

Může vás také zajímat

Udržitelnost

Udržitelnost ve společnosti Shell znamená dodávat energii zodpovědným způsobem při současném uspokojení rostoucí poptávky světa.

O nás

Jsme světovou skupinou energetických a petrochemických společností, která zaměstnává v průměru 94 000 zaměstnanců ve více než 70 zemích světa.

Paliva Shell

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.