Shell je prémiovým technologickým partnerem a exkluzivním dodavatelem motorových olejů Shell Helix Ultra a Pennzoil Platinum pro divizi BMW Motosport.

Shell V-Power pro sportovní řadu BMW M

Jsme technologickým partnerem značky BMW, a to pro paliva i maziva. Právě proto, že je Shell V-Power doporučeným palivem pro sportovní řadu BMW M, všem řidičům jsme během letních a podzimních měsíců mohli nabídnout sběratelskou kolekci modelů BMW M.

Kromě toho je Shell doporučeným dodavatelem motorových olejů pro všechny vozidla BMW. To ale není všechno, Shell také působí jako globální dodavatel olejů v rámci poprodejního servisu. A aby toho nebylo málo, je také prémiovým technologickým partnerem závodní divize BMW Motorsport.

Díky technologickému partnerství jsou prémiové oleje a maziva Shell dostupné u autorizovaných prodejců a servisů BMW ve více než 140 zemích světa. Každá nádoba s označením BMW Original Oil obsahuje olej značky Shell. Naše společnost dodává značkové motorové oleje BMW stejně jako originální náhradní díly.

Shell však neposkytuje oleje a maziva jen pro sériové automobily BMW, ale i pro ty sportovní, které reprezentují automobilku na mezinárodních automobilových šampionátech a seriálech jako DTM, USCC či Nürburgring-Nordschleife. Závodní automobily používají výlučně motorový olej Shell Helix Ultra a Pennzoil Platinum, které se vyrábějí ze zemního plynu.

více v sekci palivová karta shell

Správa pohonných hmot

Jsme zde od toho, abychom vám poskytovali užitečné informace, online nástroje a flexibilitu, aby váš vozový park lépe fungoval.

Kvalitní paliva Shell

Kvalitní paliva jako Shell V-Power a Shell Fuel Save vám pomohou získat z vašeho vozového maximum.