Jednejte okamžitě

Jednejte okamžitě

Shell má efektivní a rychlý způsob blokování a odblokování karet – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – ve všech národních a mezinárodních sítích, kdykoli máte podezření na podvod, ztrátu nebo neoprávněné vniknutí do vašich vozidel nebo prostor. Nové karty si také kdykoli můžete snadno objednat bez jediného telefonátu.

Detekce podezřelých transakcií v reálném čase

Náš systém detekce podezřelých transakcí v reálném čase vyhodnocuje  potenciální rizika. Oznámíme vám, jakmile bude zjištěna jakákoli podezřelá transakce, abyste mohli jednat rychle, a snížili tak riziko pro své podnikání. Můžete si také zvolit možnost dostávat SMS upozornění, a získat tak informaci okamžitě.

Nastavení limitů a kategorií

Nastavení limitů a kategorií

Větší kontrola znamená, že si můžete nastavit denní, týdenní nebo měsíční limity na všech palivových kartách Shell, a dokonce určit, pro které produktové kategorie má být karta používána.

Bezpečnost na čerpacích stanicích

Kamerové systémy jsou v plném provozu na mnoha stanicích Shell, poskytují záznam ve vysoké kvalitě s možností rychlého vyhledávání, a slouží tak jako odrazující prostředek proti podvodům. Zároveň pomáhají identifikovat pachatele. Kamery rovněž sledují naše platební terminály. 

Také naše parkoviště jsou dobře osvětlena pro bezpečnost vašich řidičů.

Úplná kontrola, ať jste kedekoli

Úplná kontrola, ať jste kdekoli

Spravujte svůj vozový park na cestách pomocí mobilní aplikace Shell Card Online – můžete objednat nové karty, blokovat stávající karty, bezpečně spravovat výdaje na pohonné hmoty, sledovat přehledy transakcí a zobrazovat elektronické faktury, kdekoli a kdykoli budete potřebovat.

Stále ve střehu

Vytvořte si přehledy transakcí v reálném čase ušité na míru, abyste získali nové poznatky o své firmě. Můžete si také nastavit zasílání e-mailových upozornění v Shell Card Online pro identifikaci neobvyklých či podezřelých transakcí. Budete tak naprosto v klidu a lépe ochráníte svůj vozový park.

Odesláním shora uvedených údajů souhlasíte s tím, aby společnost Shell Czech Republic a.s., IČO 15890554, se sídlem Antala Staška 2027/77, Krč, 140 00 Praha 4 (dále jen „Společnost Shell“) jako správce v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, shromažďovala, zpracovávala a uchovávala Vaše shora uvedené osobní údaje pro účely nabídky palivových karet Shell. Tento souhlas udělujete na dobu naplnění tohoto účelu. Shora uvedené osobní údaje bude zpracovávat na základě pověření i zákaznické centrum Společnosti Shell, které provozuje Shell Polska sp. z o. o. pobočka v Krakowe, se sídlem Czerwone Maki 85, 30-392 Krakow, Polská republika. V souvislosti s výše uvedeným zpracováním osobních údajů Vás informujeme, že máte práva uvedená v zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zejména máte právo požádat o přístup k Vašim osobním údajům (tzn. máte právo požádat Společnost Shell o informaci o zpracování svých osobních údajů k výše uvedenému účelu). Dále můžete požadovat po Společnosti Shell vysvětlení, domníváte-li se, že dochází k nezákonnému zpracování Vašich osobních údajů, a vyzvat Společnost Shell k odstranění protiprávního stavu, tzn. k blokování, opravě, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Více na stránce Firemní zákazníci

Rozsáhlá síť

Máme k dispozici jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. A nejen to - abychom vám i vašemu autu co nejvíce zpříjemnili cestu, zaměřujeme se i na ty nejmenší detaily.

AdBlue® na čerpacích stanicích Shell

Řidiči kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na našich čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.