Pohoda řidičů je naším závazkem. Společnost Shell proto nabízí řidičům nákladních vozů, kteří tankují více než 500 l, kávu zdarma, volný přístup k luxusním toaletám a sprchám z konceptu „2theLoo“, stejně jako 50% slevu na menu pro řidiče nákladních vozů v našem Deli2Go nebo Big Mac Menu v McDonald’s za pouhých 4,95 €! Nebo si můžete dát kávu ve Starbucks.

Shell Berchem disponuje 24 dieselovými stojany a 24 stojany s palivem AdBlue pro nákladní vozidla (27 stojany pro automobily). Najdete ji na silnici E25/A3 směrem na Lucembursko a Belgii, což je strategická pozice pro službu Evropě!

Superrychlý systém tankování

Řidičům nákladních vozů nabízíme inovativní superrychlý systém doplňování paliva, díky kterému naši zákazníci stráví u stojanů méně času a mohou tak být mnohem efektivnější. Tento unikání systém doplňování paliva (řidiči protáhnou svou kartu stojanem jednou a natankují si všechny své nádrže naráz) pomáhá naplnit nádrže nákladních vozidel skoro dvakrát rychleji! Jde o úžasnou službu, která ušetří drahocenný čas vašich řidičů!

U každého stojanu pro nákladní vozidla jsme navíc nainstalovali nový interaktivní a dotykový systém pro zákazníky, se kterým mohou řidiči přímo komunikovat, protože je dostupný v 13 různých jazycích! Zde předáváme informace o nových propagačních akcích a jiné cenné informace, jako jsou novinky o počasí a dopravě.

Bezpečnost

Navíc jsme nainstalovali vylepšené bezpečnostní vybavení, které přináší ještě větší bezpečnost a ochranu na místě.

Berchem Geo Location

Shell Berchem

E25, 3320 Roeser, Luxembourg

+352 51 88 44

49,541568 - 6,118795

více v sekci palivová karta shell

Mýto

Nestarejte se o to, zda bude mít řidič u sebe dostatek hotovosti. K úhradě mýtného a silničních daní můžete použít palivovou kartu Shell. Vše pak bude přidání na vaši souhrnnou fakturu. Snažší život pro každého.

DPH a spotřební daň

S palivovou kartou Shell snadno uplatníte nárok na vrácení DPH a spotřební daně v Evropě.