Pohoda řidičů je naším závazkem. Společnost Shell proto nabízí řidičům nákladních vozů, kteří tankují více než 500 l, kávu zdarma, volný přístup k luxusním toaletám a sprchám z konceptu „2theLoo“, stejně jako 50% slevu na menu pro řidiče nákladních vozů v našem Deli2Go nebo Big Mac Menu v McDonald’s za pouhých 4,95 €! Nebo si můžete dát kávu ve Starbucks.

Shell Berchem disponuje 24 dieselovými stojany a 24 stojany s palivem AdBlue pro nákladní vozidla (27 stojany pro automobily). Najdete ji na silnici E25/A3 směrem na Lucembursko a Belgii, což je strategická pozice pro službu Evropě!

Superrychlý systém tankování

Řidičům nákladních vozů nabízíme inovativní superrychlý systém doplňování paliva, díky kterému naši zákazníci stráví u stojanů méně času a mohou tak být mnohem efektivnější. Tento unikání systém doplňování paliva (řidiči protáhnou svou kartu stojanem jednou a natankují si všechny své nádrže naráz) pomáhá naplnit nádrže nákladních vozidel skoro dvakrát rychleji! Jde o úžasnou službu, která ušetří drahocenný čas vašich řidičů!

U každého stojanu pro nákladní vozidla jsme navíc nainstalovali nový interaktivní a dotykový systém pro zákazníky, se kterým mohou řidiči přímo komunikovat, protože je dostupný v 13 různých jazycích! Zde předáváme informace o nových propagačních akcích a jiné cenné informace, jako jsou novinky o počasí a dopravě.

Bezpečnost

Navíc jsme nainstalovali vylepšené bezpečnostní vybavení, které přináší ještě větší bezpečnost a ochranu na místě.

Berchem Geo Location

Shell Berchem

E25, 3320 Roeser, Luxembourg

+352 51 88 44

49,541568 - 6,118795

více v sekci palivová karta shell

Správa pohonných hmot

Jsme zde od toho, abychom vám poskytovali užitečné informace, online nástroje a flexibilitu, aby váš vozový park lépe fungoval.

Kvalitní paliva Shell

Kvalitní paliva jako Shell V-Power a Shell Fuel Save vám pomohou získat z vašeho vozového maximum.