„Nabízíme 30 let zkušeností na českém trhu a značku, která je světově známá už přes 100 let.“

Paliva Shell V-Power

Kvalitní paliva s pokročilou technologií

Spojení se značkou Shell znamená pro vaše zákazníky možnost tankovat pět druhů vysoce kvalitních paliv Shell obohacených inovativní technologií, která pomáhá čistit a chránit motor a zvyšovat tak jeho účinnost. Všechna paliva Shell obsahují unikátní aditiva vyvinutá ve vlastních laboratořích Shell v německém Hamburku. Naše paliva jsou navržena tak, aby splňovala požadavky každého vozu:

 • Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel: kvalitní, plně aditivovaná základní paliva
 • Shell V-Power 95 a Shell V-Power Diesel: výkonná paliva pro maximální čisticí efekt
 • Shell V-Power Racing 100: naše nejsilnější palivo, které používají i světoví závodníci (nejrychlejší závodníci ze stáje Ferrari)

Více o palivech Shell

Formát Shop Select

Inovativní formát shopu Shell Select

Rozvíjejte svůj byznys s naší novou značkou Shell Café. Jako náš partner získáte přístup k plnému sortimentu naší privátní značky, zahrnující například:

 • kávy Shell Café 100% Arabica a Shell CaféEspresso směs
 • hot dogy,
 • čerstvé bagety,
 • čerstvé pečivo,
 • speciality na grilu,
 • předbalený sortiment.

My vám poradíme jak s přípravou a realizací nového formátu, tak i se samotným provozem.

Palivová karta Shell

Palivové karty Shell a věrnostní program Shell ClubSmart

Záleží nám na spokojenosti všech našich zákazníků, jak firemních, tak spotřebitelů.

Firemním zákazníkům poskytujeme komplexní systém služeb založených na více než 50 letech zkušeností a pochopení potřeb každého typu vozového parku. Na všech čerpacích stanicích Shell v ČR mohou zákazníci využít palivových karet Shell, ESSO, Routex, Čepro, OMV, Benzina a CCS.

Vždy se snažíme, abychom svým zákazníkům nabídli něco navíc. Proto naši zákazníci mohou čerpat výhody z našeho věrnostního programu Shell ClubSmart – populárními benefity jsou například výběr odměn nebo slevy za body!

Spoluprací se společností Shell se zařadíte mezi čerpací stanice, jejichž služby mohou využívat nejen početní členové věrnostního programu Shell ClubSmart, ale také firemní zákazníci tankující prostřednictvím jednoho z největších kartových programů v Evropě – programu palivových karet Shell.

Naší společnou snahou je využít potenciál vaší stanice k rozšíření obou těchto segmentů o nové zákazníky pomocí prvotřídní péče o zákazníky na stanicích a našich zkušeností.

Více o Shell Clubsmart

Vy jako náš partner

Vy jako náš partner

Uvědomujeme si, že stojí za to investovat do dlouhodobých vztahů, proto nám záleží na vašem rozvoji. Jsme si vědomi obtíží, které mohou vzniknout při provozu čerpací stanice, proto partnerům poskytujeme své know-how týkající se provozu čerpací stanice. Se značkou Shell se zároveň můžete stát součástí všech marketingových kampaní, které tvoří náš profesionální tým.

Po celou dobu spolupráce vám bude k dispozici náš oblastní manažer, který́ se bude starat o náš společný́ obchod. Při řešení jakýchkoliv urgentních záležitostí se můžete obrátit také na naše zákaznické centrum.

Udržitelnost

Udržitelnost

Protože jsme si vědomi své obrovské společenské i environmentální odpovědnosti, investujeme mnoho úsilí i prostředků do inovací v oblasti ekologie a obnovitelných zdrojů, aby veškerá naše činnost byla co nejohleduplnější k naší planetě. V rámci probíhajícího rozvoje naší sítě – jak v oblasti alternativních druhů paliv a e-mobility, tak v oblasti udržitelného provozu stanic (fotovoltaika, snižování nákladů na energie) – jsme schopni sdílet zkušenosti, které jsme doposud v tomto ohledu získali, a pomoct tak partnerům k udržitelnému rozvoji jejich byznysu.

Společná cesta

Společná cesta

Příprava partnerské stanice do standardu Shell zpravidla vyžaduje určitou investici, na které se společnost Shell podílí. Každou novou spolupráci posuzujeme individuálně a snažíme se vždy najít cestu, jak úspěšně budovat společný a konkurenceschopný byznys jako partneři.

Spolupráce s partnery je postavena na pěti pilířích:

 1. Kvalitní paliva Shell a technologie
 2. Obchod zastřešený značkou Shell Café
 3. Věrnostní program Shell ClubSmart
 4. Palivové karty Shell
 5. Marketingové aktivity

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu scas-partneri@shell.com nebo na telefonu 844 194 264.

Náš obchodní zástupce vám upřesní a vysvětlí detaily naší partnerské nabídky.