shell fleet app

Palivová karta Shell pro malé firmy

Díky aplikaci Shell Fleet App je správa vozového parku efektivní, intuitivní a rentabilní. Umožňuje společnostem do 10 vozidel věnovat čas rozhodnutím, která jsou důležitá.

Stáhněte si aplikaci ještě dnes a získejte měsíční kreditní limit 60 000 Kč až pro 10 vozidel.

Stáhnout přes App Store

Stáhnout přes Google Play

Shell Fleet App

Jste podnikatelem nebo jinou právnickou osobou a provozujete vozový park do 10 vozidel?Je vaše společnost registrovaná na trhu alespoň 1 rok? Pokud jste na obě otázky odpověděli ANO, pak je Shell Fleet App určena právě pro vás.

Jednoduše si během chvilky vytvoříte zákaznický účet a ještě ten den si můžete objednat palivové karty Shell, které je možné použít v naší široké síti čerpacích stanic Shell v České republice.

Výhody

Už se nemusíte trápit papírováním a ukládat účtenky a potvrzení plateb. Shell Fleet App je navržena tak, aby usnadnila podnikání a správu vozového parku do 10 vozidel.

 • Save Money

  Přehled výdajů pod kontrolou:

  Shell Fleet App nabízí detailní přehled transakcí, abyste viděli, kolik přesně jste utratili za pohonné hmoty. Navíc získáte slevu 1,82 Kč s DPH na litr paliva Shell V-Power a 0,97 Kč s DPH na litr paliva Shell FuelSave.

 • Save Time

  Konec papírování:

  Shell Fleet App poskytuje elektronickou fakturaci v souladu se zákonem o DPH, která Vám usnadní život a pomůže při účetnictví a vrácení DPH.

 • Convenience

  Vše na jednom místě:

  Provádějte správu nákladů pohonných hmot celého svého vozového parku v rámci jedné aplikace. Získejte kredit na palivo a zlepšete své cash flow.

 • Card Control

  Flexibilní nastavení palivových karet:

  Můžete nastavit různé finanční limity na palivových kartách pro své řidiče a máte možnost je kdykoliv změnit.

Stáhněte si aplikaci Shell Fleet App

Tankujte nyní, plaťte později

Během chvilky se zaregistrujte a ještě ten den si objednejte palivovou kartu Shell pro vaši společnost s exkluzivními slevami. Začněte ještě dnes a stáhněte si aplikaci nyní.

Stáhnout přes App Store

Stáhnout přes Google Play

Man driving car

Komu je určena aplikace Shell?

Jste podnikatelem nebo jinou právnickou osobou a provozujete vozový park do 10 vozidel? Je vaše společnost registrovaná na trhu alespoň 1 rok? Pokud jste na obě otázky odpověděli ANO, už na nic nečekejte. Stáhněte si aplikaci Shell Fleet App pomocí odkazu výše.
Pokud vaše společnost disponuje více než 10 vozidly nebo jste dopravce, podívejte se prosím na naši nabídku palivové karty Shell.

Car at a fuel station

Podmínky

Zákaznický účet v Shell Fleet App nezahrnuje žádné skryté poplatky za využívání palivové karty Shell na čerpacích stanicích.

Co můžete získat?

 • Maximální měsíční limit do hodnoty 60 000 Kč
 • Slevu 1,82 Kč s DPH na litr paliva Shell V-Power a 0,97 Kč s DPH na litr paliva Shell FuelSave
 • 10% slevu na mycí programy
 • Elektronickou fakturaci v souladu s DPH

Každý zákaznický účet může disponovat maximálně 10 palivovými kartami Shell.

Vyřešte více pomocí mobilního telefonu

Aplikace Shell Fleet App má několik praktických funkcí, které vám ušetří čas a díky nimž budete mít větší kontrolu nad palivovými náklady.

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace
Vyřešte více pomocí mobilního telefonu
Podrobnosti 1

Flexibilní nastavení karet

Díky aplikaci můžete mít pod kontrolou všechny karty.

Přímo v aplikaci můžete blokovat a odblokovávat karty, pokud dojde k jejich ztrátě nebo odcizení. V případě zapomenutí PIN kódu požádejte o jeho znovuzaslání. 

Podrobnosti 2

Nastavení limitů výdajů

Chcete mít různé limity výdajů pro různé řidiče?

Žádný problém. Pro své řidiče můžete nastavit čerpání limitů a změnit je, kdykoliv budete chtít.

Podrobnosti 3

Sleva na palivo

Nakupujte paliva na čerpacích stanicích Shell v České republice a získejte slevu 1,82 Kč bez DPH na litr paliva Shell V-Power a 0,97 Kč bez DPH na litr paliva Shell FuelSave.

Podrobnosti 4

Nakupujte více než jen palivo

S kartou Shell Fleet App můžete nakupovat všechny druhy paliv a mycích programů.

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace

TIPY

Aplikace Shell Fleet App vám pomůže snížit vaše náklady a umožní jednoduchou správu vozového parku od digitální fakturace až po flexibilní nastavení karet. Stáhněte si aplikaci nyní.

Vyhledávač čerpacích stanic

Vyhledávač čerpacích stanic

Nejbližší stanice Shell na dosah ruky

Díky našemu vyhledávači stanic můžete najít v naší rozsáhlé síti čerpacích stanic po celé České republice tu, která je vám nejblíže.

Sledování výdajů

Sledování výdajů

Mějte přehled o svých výdajích, a to kdykoliv a kdekoliv

V aplikaci Shell Fleet App máte dostupné všechny transakce řidičů, takže si můžete prohlédnout, kde a kdy tankovali. 

Flexibilní nastavení karet

Flexibilní nastavení karet

Úplná kontrola nad výdaji vašich řidičů

Máte možnost si zvolit, do jaké míry vaši řidiči budou karty používat. Pro každého řidiče můžete nastavit čerpání limitů a kdykoliv je změnit. Ztratila se vaše karta nebo byla odcizena? Všimli jste si zvláštní transakce? V aplikaci můžete kartu ihned zablokovat a po jejím nalezení ji znovu odblokovat. Pokud zapomenete PIN kód, požádejte o znovuzaslání. 

Digitální faktury

Digitální faktury

Snadná fakturace

Neztrácejte čas tříděním účtenek. Naše elektronické faktury v souladu se zákonem o DPH vám usnadní podnikání a pomohou při účetnictví.

Automatizované platby

Automatizované platby

Platby, které se provedou automaticky

Nemusíte myslet na splatnost faktur. Stačí zadat informace o kreditní nebo debetní kartě do aplikace a všechny vaše výdaje na pohonné hmoty z předchozího měsíce budou automaticky staženy 1. den následujícího měsíce.

Na čerpací stanici

Na čerpací stanici

Káva, občerstvení a mnoho dalších výhod

Vaši řidiči potřebují načerpat energii, stejně jako vaše vozidla načerpat palivo. Na našich čerpacích stanicích mohou využít lákavou nabídku občerstvení, bezplatné Wi-Fi připojení, nabídku Shell Café a mnoho dalších výhod , které objeví při pravidelném tankování.

Stáhněte si aplikaci Shell Fleet App

Tankujte nyní, plaťte později

Během chvilky se zaregistrujte a ještě ten den si objednejte palivovou kartu Shell pro vaši společnost s exkluzivními slevami. Začněte ještě dnes a stáhněte si aplikaci nyní.

Stáhnout přes App Store

Stáhnout přes Google Play

Otázky a Odpovědi