Elektromobilita s kartou Shell

ELEKTROMOBILITA S KARTOU SHELL

S novou hybridní kartou Shell můžete tankovat paliva, ale i dobíjet elektromobily. Elektromobilita vozového parku se společností Shell je jedním z přístupů ke snížení uhlíkové stopy, poskytuje jednodušší administrativu a přístup k rozsáhlé síti dobíjecích stanic.

Elektromobilita s kartou Shell je ideálním řešením pro:

 • Společnosti s vozovým parkem plug-in hybridních automobilů

 • Společnosti s vozovým parkem elektromobilů

 • Společnosti s vozovým parkem tradičních, elektrických a plug-in hybridních automobilů

Výhody nabídky Shell

 • Rozsáhlá síť nabíjecích stanic

  Rozsáhlá síť dobíjecích stanic

  Přístup k více než 2 000 dobíjecím bodům v partnerské síti v České republice a více než 300 000 dobíjecím bodům v Evropě, včetně superrychlých dobíječek s výkonem až 350 kW.

 • Jedna karta, jeden poskytovatel

  Jedna karta, jeden poskytovatel

  S kartou Shell zaplatíte nejen za tankování paliva nebo dobíjení elektromobilu, ale také za služby, jako jsou mycí programy či mýto, nebo za  vybrané produkty dostupné na stanicích Shell.

 • Jednoduchá aplikace Shell Recharge

  Jednoduchá aplikace Shell Recharge

  Aplikace Shell Recharge umožňuje najít nejbližší dobíjecí stanici, zkontrolovat cenu a také poskytuje možnost spuštění a zastavení dobíjecí relace.

 • Jednoduchá administrativa

  Jednoduchá administrativa

  Všechny transakce provedené během fakturačního cyklu jsou účtovány spolu s poplatky za vybrané služby najednou, což šetří náklady na administrativu. Elektronické faktury lze stáhnout na jednom místě.

 • Kontrola a správa karet online

  Kontrola a správa karet online

  Plná kontrola nad vašimi kartami díky platformě Shell Fleet Hub, ve které si můžete prohlédnout a stáhnout všechny transakce a elektronické faktury.

 • Snadné použití

  Snadné použití

  Za každé dobití svého elektromobilu můžete zaplatit hybridní kartou Shell ve veřejné síti dobíjecích stanic Shell Recharge a u vybraných partnerů. Nezáleží na tom, jaký model vozidla máte.

Akceptační síť hybridní karty Shell

Karta Shell je přijímána na více než 300 000 dobíjecích bodech po celé Evropě, včetně více než 2 000 bodů v České republice. S hybridní kartou Shell můžete dobíjet elektromobily v partnerských sítích.

Zobrazit mapu dobíjecích bodů

Jak vypadá dobíjení elektromobilu?

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace
Dobíjení elektomobilu
Podrobnosti 1

Bezpečné a pohodlné dobíjení

Moderní a rychlé dobíječky se nacházejí přesně tam, kde je potřebujete. Široké pokrytí dobíjecí sítě usnadňuje jízdu elektromobilem a zajišťuje komfort.

Podrobnosti 2

Stáhněte si aplikaci Shell Recharge do telefonu

Vyhledejte nejbližší dobíjecí stanici a zkontrolujte její obsazenost v reálném čase. S aplikací můžete také spustit a zastavit proces dobíjení a pak zaplatit za dobíjení elektromobilu. K dispozici pro mobilní zařízení Android i iOS.

Podrobnosti 3

Plaťte s kartou Shell

Všechny transakce související s tankováním paliva i s dobíjením elektromobilu budou viditelné na jedné faktuře, kterou obdržíte od společnosti Shell, díky čemuž ušetříte čas za administraci.

Podrobnosti 4

Směr udržitelnost

Snižte uhlíkovou stopu svého vozového parku pomocí řešení nabízených společností Shell. Provozování udržitelnějšího podnikání může mít pozitivní dopad na publicitu a zvyšovat konkurenceschopnost.

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace

Aplikace Shell regarge

Aplikace Shell Recharge

Naše aplikace poskytuje řidičům elektromobilů přístup k potřebným informacím o dobíjení, ať už jsou kdekoli. Informace jsou dostupné 24/7.

S aplikací Shell Recharge:

 • zkontrolujete dostupnost, rychlost a tarify dobíjecích stojanů podle vašeho výběru
 • dozvíte se odhadovaný čas a náklady na dobíjení
 • zahájíte a ukončíte dobíjení
 • obdržíte oznámení, jakmile bude Vámi vybraný  dobíjecí stojan k dispozici