Příště pohodlně zaplaťte z auta s použitím peněženky Masterpass "'' by Mastercard® a palivové karty Shell. Jednoduše a rychle plaťte mobilem prostřednictvím peněženky Masterpass ™ AT, CZ, SK

Důležité upozornění:

Platba přes mobilní peněženku Masterpass ™ by Mastercard® od stojanu a ve vybraných mycích linkách bude ukončena společností Mastercard od 30.10.2020. Připravujeme pro Vás možnost mobilní platby prostřednictvím aplikace Shell. Již nyní si můžete stáhnout aplikaci Shell, a budete tak mezi prvními informování o spuštění nové mobilní platby.

Začněte třeba takto

 • První krok

  Instalace

  Nainstalujte si do svého mobilu peněženku Masterpass',. AT, CZ, SK.

  Aplikace

 • Druhý krok

  Získání přístupového kódu

  Kontaktujte naše zákaznické centrum pro získání přístupového kódu k registraci Vaší palivové karty Shell. V „Nastavení” aplikace aktivujte položku „Platba na čerpacích stanicích”.
 • Třetí krok

  Tankování

  Při příjezdu k čerpacímu stojanu spustte aplikaci Masterpass'".
 • Čtvrtý krok

  Tankování a placení

  Naskenujte mobilem QR kód, zvolte číslo stojanu a pak částku.
 • Pátý krok

  Tankování a placení

  Zanechejte svůj mobil v autě a natankujte. Ochotně vám pomůže i naše venkovní obsluha.
 • Šestý krok

  Hotovo

  Vše je hotovo. Nemusíte k pokladnám, stačí jen před odjezdem zkontrolovat platbu na elektronické účtence doručené do vašeho mobilu.

Odesláním shora uvedených údajů souhlasíte s tím, aby společnost Shell Czech Republic a.s., IČO 15890554, se sídlem Antala Staška 2027/77, Krč, 140 00 Praha 4 (dále jen „Společnost Shell“) jako správce v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, shromažďovala, zpracovávala a uchovávala Vaše shora uvedené osobní údaje pro účely nabídky palivových karet Shell. Tento souhlas udělujete na dobu naplnění tohoto účelu. Shora uvedené osobní údaje bude zpracovávat na základě pověření i zákaznické centrum Společnosti Shell, které provozuje Shell Polska sp. z o. o. pobočka v Krakowe, se sídlem Czerwone Maki 85, 30-392 Krakow, Polská republika. V souvislosti s výše uvedeným zpracováním osobních údajů Vás informujeme, že máte práva uvedená v zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zejména máte právo požádat o přístup k Vašim osobním údajům (tzn. máte právo požádat Společnost Shell o informaci o zpracování svých osobních údajů k výše uvedenému účelu). Dále můžete požadovat po Společnosti Shell vysvětlení, domníváte-li se, že dochází k nezákonnému zpracování Vašich osobních údajů, a vyzvat Společnost Shell k odstranění protiprávního stavu, tzn. k blokování, opravě, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Platba přes mobil může z bezpečnostních důvodů probíhat pouze uvnitř auta. Proto služba není určena pro motocyklisty.

Více v sekci Firemní zákazníci

DPH a spotřební daň

S palivovou kartou Shell snadno uplatníte nárok na vrácení DPH a spotřební daně v Evropě.

Tunely a mosty

Nabízíme jednoduchý způsob úhrady silničních služeb, jako je např. mýtné v tunelech a na mostech. Zaplaťte palivovou kartou Shell a příslušný poplatek se přičte k vaší souhrnné faktuře.