Man repairing the tyre

opravy kamionů

Celoevropská síť autoservisů

Se správnou pomocí nemusí porucha znamenat katastrofu. Od poškození menšího rozsahu, jako je rozbité zpětné zrcátko či defekt, až po vážnější problémy s motorem nebo poškozenou nádrží – vždy budete mít po ruce jednoduché řešení, jak najít, rezervovat a zaplatit opravu, ať už se nacházíte kdekoliv. Díky naší síti partnerů Vás nasměrujeme do nejlepší a ověřené autoopravny, kde jednoduše zaplatíte palivovou kartou Shell.

 • Expresní přístup ke spolehlivé celoevropské síti autoservisů a autoopraven pro nákladní vozidla
 • Spolehněte se na služby sítě s více než 300 autoservisy po celé Evropě
 • Bezproblémová platba na fakturu prostřednictvím palivové karty Shell
 • Řidiči se nemusí trápit administrativou ani čelit jazykové bariéře

Jak to funguje?

 • Vyhledání služby

  Vyhledání služby

  Pokud se řidiči na cestě porouchá vozidlo, oznámí to svému manažerovi, který na naší stránce nebo prostřednictvím naší aplikace v telefonu vyhledá vhodný autoservis nebo autoopravnu mezi našimi partnery.

 • Rezervace opravy

  Rezervace opravy

  Manažer vozového parku následně na naší stránce nebo prostřednictvím aplikace v telefonu službu zarezervuje, případně může do autoservisu zavolat i sám řidič. Po příjezdu řidiče do autoservisu nebo když se servisní vozidlo našeho partnera dostane k řidiči, stanoví se cenový odhad opravy*.

 • Platba

  Platba

  Po provedení opravy se cena automaticky připočte k Vaší faktuře za používání palivové karty, případně může řidič zaplatit i přímo na místě palivovou kartou Shell. Transakce bude následně zpracována a přiřazena k Vaší faktuře.

* V případě, že odhad ceny na opravu přesáhne limit na kartě řidiče, musí být výdaj předem schválen na základě dohody mezi partnerským autoservisem a zástupcem společnosti Shell, který má na starosti palivové karty.

Další informace o tom, jak funguje naše opravárenská služba, najdete na stránce yourtravis.com nebo Vám je rád poskytne Váš zástupce společnosti Shell

Jsme tu pro Vás

OBJEVTE VÍCE SLUŽEB NA CESTÁCH OD SPOLEČNOSTI SHELL

Čištění nádrží

Pro dodržení zdravotních a bezpečnostních norem je důležité, aby nádrže byly pravidelně a důkladně čištěny uvnitř i zvenku. Speciálně vyškolený personál vyčistí kdykoliv Vaše cisterny a nádrže podle nejvyšších standardů.

Parkování nákladních vozidel

Naše rozsáhlá nabídka spolehlivých a bezpečných parkovacích míst usnadní život Vašim řidičům a zároveň Vám dává jistotu, že Vaše vozidlo i náklad jsou v bezpečí, a Vaše podnikání je v souladu s předpisy o bezpečnosti silničního provozu.