Ve spolupráci s FDE, jednou z předních evropských agentur zabývajících se vrácením DPH, umožňuje palivová karta Shell zákazníkům získat zpět DPH již za 14 dní od data faktury.

Široké zastoupení

Vrácení DPH ve 31 zemích Evropy.

Vyšší likvidita

Naše efektivní služby pro uplatnění nároku na vrácení daně zajistí, že nebudete muset na vrácení DPH čekat celé měsíce, takže budete moci lépe plánovat a spravovat cash flow. S naší jasnou a transparentní službou budete vždy přesně vědět, na jakou vratku DPH máte nárok a kdy dostanete své peníze zpět.

Bez starostí

V rámci služby vrácení DPH a spotřební daně FDE obdrží vaše faktury přímo od společnosti Shell, přičemž veškerá pracná a časově náročná administrativa proběhne automaticky. FDE zajistí také komunikaci s lokálními úřady – takže vám problémy s jazykovou bariérou nemusejí dělat starosti.

Spolehlivé poradenství

Naši odborníci jsou vždy připraveni odpovídat na vaše dotazy, pomáhat vám zjistit, kde máte nárok na vrácení DPH a u kterých produktů.

Vyberte si preferovaný způsob refundace

Refundace DPH s netto fakturací

Toto je nejrychlejší způsob. DPH vám bude vráceno do 2 týdnů od data faktury. Tuto službu nabízíme pro faktury euroShell v téměř 20 zemích Evropy.

Normální refundace DPH

U této metody je platba vráceného DPH zpracována poté, co daňové orgány převedou DPH, na jehož vrácení máte nárok. Tato metoda je nutná v zemích, kde netto fakturace není povolena nebo není možná ve vaší společnosti.

Měsíční refundace DPH

Tato služba je k dispozici pro zákazníky, kteří se zaregistrují pro netto fakturaci. Jde o doplňkové řešení pro všechny faktury, které nejsou ke kartám euroShell.

DPH vám bude vraceno vždy jednou za měsíc.

Ušetřete za naftu prostřednictvím refundace spotřební daně

Kromě vrácení DPH vám může Shell pomoci také s vrácením části spotřební daně z nákupu nafty. Tuto službu nabízíme pro Belgii, Francii, Maďarsko, Itálii, Slovinsko a Španělsko. Pro další informace prosím kontaktujte naše zákaznícke středisko.

 

Více v sekci Firemní zákazníci

DPH a spotřební daň

S palivovou kartou Shell snadno uplatníte nárok na vrácení DPH a spotřební daně v Evropě.

Tunely a mosty

Nabízíme jednoduchý způsob úhrady silničních služeb, jako je např. mýtné v tunelech a na mostech. Zaplaťte palivovou kartou Shell a příslušný poplatek se přičte k vaší souhrnné faktuře.