Mýto

Nestarejte se o to, zda bude mít řidič u sebe dostatek hotovosti. K úhradě mýtného a silničních daní můžete použít palivovou kartu Shell. Vše pak bude přidání na vaši souhrnnou fakturu. Snažší život pro každého.

Platba mýtného bez starostí

Podnikání v mezinárodní dopravě nikdy nebylo tak administrativně náročné jako dnes. Na trhu existují desítky národních mýtných systémů a stovky mýtných společností. Evropské řešení mýta od společnosti Shell je navrženo tak, aby vám a vašim řidičům usnadnilo život.

DPH a spotřební daň

S palivovou kartou Shell snadno uplatníte nárok na vrácení DPH a spotřební daně v Evropě.

Asistence v případě poruch

Víme totiž, že udržení vašeho vozového parku v provozu je důležité pro vaše podnikání

Trajekty a Rola

Někdo vidí jen spoustu kilometrů před sebou s povinnými přestávkami. My vidíme, jak vaši řidiči odpočívají.

Tunely a mosty

Nabízíme jednoduchý způsob úhrady silničních služeb, jako je např. mýtné v tunelech a na mostech. Zaplaťte palivovou kartou Shell a příslušný poplatek se přičte k vaší souhrnné faktuře.

Opravy, parkování, mytí a čištění nádrží nákladních vozidel

Zjistěte, jak společnost Shell a naši partneři umí pomoci Vašim řidičům na jejich cestách snadno zaparkovat a udržet vozidlo čisté.

Elektronický mýtný portál Shell

Rychlé a přehledné registrace vozového parku, mýtna kalkulačka, aktuální informace a zajímavé novinky o našich službách na cestách.

Pro pohodlné řízení Vašeho vozového parku Vám již brzy nabídneme možnost registrace prostřednictvím našeho nového mýtného portálu.

Klikněte zde