Obrázek hodinek

Ultrarychlé dobíjení se zelenou elektřinou

Udržitelná mobilita šetří vaše okolí. Naše ultrarychlé dobíjecí stanice o výkonu 180 kW vaše auto dobijí během několika desítek minut. Zpříjemněte si čekání čerstvou kávou a malým občerstvením v Shell Café.

Logo Shell Recharge – ikonka konektoru

Kompatibilita

Naše dobíjecí stanice Shell Recharge poskytují dobíjení pro dvě EV vozidla současně pomocí konektoru CCS (Combined Charging System). Jednoduchou obsluhu během dobíjení zabezpečuje kabelový management.

Schematický obrázek mobilního telefonu

Jednoduché způsoby platby

Plaťte nyní stejně snadno jako v supermarketu – kreditní nebo debetní kartou, pomocí Google Pay, Apple Pay nebo aplikace a dobíjecí karty od schválených partnerů na všech ultrarychlých dobíjecích stanicích Shell Recharge v České republice. Firemní zákazníci mohou využít hybridní kartu Shell.

Ceník dobíjení

Platba Cena za kWh (včetně DPH)
MasterCard, Visa, Google Pay nebo Apple Pay 15 Kč
Platba pomocí QR kódu 15 Kč

Upozorňujeme, že při platbě kreditní/debetní kartou nebo QR kódem bude provedena předběžná autorizace ve výši 500 Kč, dobíjení se spustí po úspěšné předautorizaci platby. V případě využití dobíjecí karty nebo dobíjecí aplikace od jiného poskytovatele služeb mobility než Shell Recharge je cena za kWh stanovena příslušným poskytovatelem. Cena dobíjení a poplatky při transakci s hybridní kartou Shell jsou sjednány ve smlouvě upravující vydání a užívání takové karty.

Dobíjení s Shell Recharge

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace
Na prvním obrázku lze vidět kartu Shell Recharge v ruce uživatele. Na druhém obrázku pán bere konektor Shell Recharge. Třetí obrázek ukazuje usměvavý pár, který se dívá do aplikace Shell Recharge.
Podrobnosti 1

Vyhledávání dobíjecích stanic Shell Recharge

Pro vyhledání vhodné dobíjecí stanice Shell Recharge použijte vámi preferovaný způsob vyhledávání, například z pohodlí vašeho navigačního systému ve vozidle nebo prostřednictvím mapy Shell Recharge.

Podrobnosti 2

Pohodlně zaplaťte

Snadné dobíjení v celé síti Shell Recharge. Platba bezkontaktně nebo pomocí QR kódu.

Podrobnosti 3

Zapojte a dobijte

Naše 180kW ultrarychlé dobíjecí stanice obvykle poskytnou nabití z 0 na 80 % už za 30 minut, v závislosti na modelu elektrického vozidla.

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace

DALŠÍ INFORMACE O SHELL RECHARGE

Dobijte si energii i vy

Občerstvení

Dobijte si energii i vy

Zatímco čekáte, než se vaše vozidlo dobije, využijte naši výhodnou nabídku v prodejně a kupte si kávu Shell Café nebo si vychutnejte naše lahodné občerstvení Shell Café.