Kávové pondělí

Kávové pondělí

Opět přišlo pondělí dříve, než jste čekali, a ještě jste se úplně nenastartovali? Zkuste to s naší lahodnou kávou a zpříjemněte si den skvělým Mini mrkvovým řezem s ořechy, po kterém zapomenete na vše. Ke kávě ho navíc dostanete zdarma. A hned bude váš den vypadat lépe

Hot dog

Maxi středa

Týden v plném proudu a vy musíte kromě své práce zvládnout ještě roli taxikáře? Překvapte svou posádku výtečnými Hot dogy Klasik. Pochvalovat si je budou i zastánci kvalitní stravy, neboť naše Hot dogy Klasik byly s průměrným obsahem masa 85 % oceněny značkou kvality dTest jako nejlepší.

Vychutnejte si každou středu výhodnou nabídku dvou Hot dogů Klasik a jednoho zcela zdarma.

Káva deli by Shell

Výhodný pátek

Pátek mají rádi všichni a členové klubu Shell ClubSmart dvojnásobně. Za kávu Shell Café jim totiž nadělíme dvojnásobný počet bodů. Vychutnejte si u nás na stanici šálek čerstvé kávy Shell Café a nalaďte se na víkendový režim.

cola and hot dog

Každý den, šťastný den

I v ostatních dnech pro vás máme skvělou a výhodnou nabídku. Každý den můžete potěšit svoje smysly pikantním spojením půllitrové Pepsi a Hot dogu Chilli. A ne ledajakého – náš Hot dog Chilli byl oceněn značkou kvality dTest. Pochutnejte si každý den výhodně..

Akce probíhá v termínu od 1. 7. do 30. 9. 2021 včetně nebo do vyprodání zásob na vybraných čerpacích stanicích, více si přečtěte v pravidlech akce.

VÍCE V TÉTO SEKCI

Paliva Shell

Získejte více informací o našich nových pohonných hmotách Shell.

Káva Shell Café

Objevte nové, pečlivě vyladěné druhy kávy právě teď v Shell Café.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.

Nová aplikace Shell

Využívejte výhody členství ve věrnostním programu Shell ClubSmart na cestách a získejte skvělé nabídky na bonusové body či přehled o výši své slevy za body. Díky nové aplikaci Shell budete mít všechny služby a další výhody stále při sobě.