Kávové pondělí

Kávové pondělí

Nezbylo vám nic z víkendového pečení? Nevadí, každé pondělí se můžete zastavit pro křupavou borůvkovo-tvarohovou rolku, která se vám rozplyne na jazyku dřív, než řeknete preclík. I ty, a dokonce v mléčné čokoládě, vám každé pondělí ke kávě nadělíme zdarma.
Jen se obáváme, že až je ochutnáte, budete potřebovat další pytlík, tedy chtěli jsme říct kávu. 

Maxi středa

Maxi středa

Třetí den je vždy kritický, a proto je třeba se na něj řádně připravit a doplnit pořádnou porci energie. Ať už vás čeká psychicky náročná schůzka nebo výkon hodný dřevorubce, zkuste to s naším kvalitním Maxi Hot dogem Debrecínka, který vám každou středu nabídneme za akční cenu.

Káva deli by Shell

Výhodný pátek

Pátek je sám o sobě veselý den pro většinu z nás. A když vám k tomu přidáme ještě radost z dvojnásobného počtu bodů Shell ClubSmart za kávu Shell Café, budete se na každý pátek těšit jako na Vánoce. Své body totiž můžete vyměnit za dárky od našich nových partnerů!
Dělejte si radost častěji

cola and hot dog

Každý den šťastný den

Jaký je váš oblíbený den? Dnešek, řekl by Pú. I my pro vás máme každý den výhodnou nabídku. Přijeďte si pro naše neodolatelné a kvalitní Hot dogy Klobásový, Sýrový nebo Debrecínka. Půllitrovou Pepsi Colu nebo Pepsi MAX k Hot dogům dostanete za výhodnou cenu. Zastavit se na Shell se zkrátka vyplatí každý den!

Akce probíhá v termínu od 4. 1. do 31. 3. 2022 včetně nebo do vyprodání zásob na vybraných čerpacích stanicích. Více si přečtěte v pravidlech akce.

VÍCE V TÉTO SEKCI

Káva Shell Café

Objevte nové, pečlivě vyladěné druhy kávy právě teď v Shell Café.

Naše čerpací stanice Shell

Značka Shell si dlouhodobě zakládá na vysoké kvalitě pohonných hmot a tké na vysokém standardu nabízeného občerstvení.

Občerstvení

Kvalitní Hot dog nebo něco z grilu? Stavte se, každý den pro vás máme čerstvé a teplé delikatesy.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.

Nová aplikace Shell

Využívejte výhody členství ve věrnostním programu Shell ClubSmart na cestách a získejte skvělé nabídky na bonusové body či přehled o výši své slevy za body. Díky nové aplikaci Shell budete mít všechny služby a další výhody stále při sobě.