Pizza poke

Novinky v Shell Café

Sledujeme moderní trendy, takže si nově můžete vychutnat i poke misky. A od italských mistrů jsme se naučili péct výbornou pizzu.

  

Pizza Margarita

Pizza Margherita

Rajčata, mozzarella a čedar na křupavém těstě, to vše posypané rukolou. Tenhle recept nic nepřekoná. Dobrou chuť.

Pizza Slanina

Pizza slaninová

Kdo by nemiloval křupavé těsto s rajčatovou omáčkou a v ní rozpuštěnou mozzarellu, čedar a dokřupava propečenou slaninu. To vše posypané rukolou. Také můžete jíst pizzu každý den?

Poke kuracie

Poke kuřecí

Lákavá barevná variace misky s nudlemi, jemným kuřecím masem a spoustou zeleniny zalitá chutnou omáčkou.

Pizza Vegi

Poke vegetariánské

Vegetariánská varianta oblíbených poke misek vás zasytí tak akorát a pochutnáte si bez výčitek. Sushi rýže, spousta zeleniny a pikantní omáčka k tomu.

Objevte barevnost chutí poke

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace
Poke Kureci
Podrobnosti 1

ODKUD SE VZALO POKE?

Chutný a rychlý pokrm vymysleli rybáři na Havaji. Potřebovali něco, čím se nasytit ve člunu, a tak většinou vykostili rybu, nakrájeli ji na tenké plátky, okořenili a jedli syrovou. Havajské slovo „poke“ v češtině znamená krájet nebo porcovat.

Podrobnosti 2

JAPONSKÁ INSPIRACE

I když poke pochází z Havaje, ochucení misek bylo silně ovlivněno japonskou kuchyní. Poke je takové rozložené sushi. Základ tvoří rýže, syrová ryba, zelenina nebo salát z mořských řas a typická japonská ochucovadla – sójová omáčka, sezamový olej, rýžový ocet apod.

Podrobnosti 3

ZDRAVÁ MISKA PLNÁ CHUTÍ A BAREV

U nás si můžete vychutnat evropskou variantu poke. Základem jsou zlatavé nudle, pečené kuřecí maso nakrájené na tenké plátky a spousta barevné zeleniny – paprika, hrášek, fazolové lusky nebo červené zelí. To vše můžete dochutit limetkou a pikantní omáčkou.

Podrobnosti 4

VEGETARIÁNSKÉ POKE

Poke si vychutnáte i ve vegetariánské či veganské variantě. My jsme zvolili sushi rýži podle tradiční receptury a spoustu čerstvé a křupavé zeleniny. Podle chuti můžete vše zalít chutnou sójovou omáčkou a pokapat limetkou. Dobrou chuť.

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace

VYBERTE SI HOT DOG PODLE CHUTI