Díky samoobslužným kávovarům Costa Express si můžete nyní na dálničních čerpacích stanicích Shell v České republice vychutnat jedinečnou kávu i jiné horké nápoje. Chytré a moderní kávovary Costa Express připravují kávu ve stejné kvalitě, na jakou jste zvyklí z kaváren Costa Coffee. Využívají totiž identické kávové směsi Mocha Italia z vysoce kvalitních zrn a samozřejmě vždy čerstvé mléko. Kávovary vám nabízejí ty nejoblíbenější nápoje – espresso, cappuccino, café latte (i s příchutí vanilky), americano (s mlékem či bez) nebo čokočíno, jež lze dochutit karamelovým sirupem.

Mladý muž s kelímkem od Costa Express

Prodlužte si léto s Costa Express. Pouze na Shell!

Čtyřdenní výlet pro 2 osoby do Říma za jednu fotografii s kávou. Nevěříte? Zastavte se na Shell, kupte si kávu Costa Express a pořiďte snímek na téma „prázdniny“. Nejlepší fotograf si pak užije Řím se vším všudy. Zkrátka nepřijde ani druhý a třetí nejlepší autor fotografie prázdninového zážitku. Čekají na ně dárkové balíčky Costa Coffee a Shell v hodnotě 5 000 a 2 000 Kč. Fotky zasílejte na e-mail: soutez@costa-coffee.cz od 22.7 do 22.9.2022. Více info na www.costa-coffee.cz

Káva Costa Coffee

Káva patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším nápojům, jimiž si řidiči zpříjemňují čas strávený za volantem. Společnost Shell proto neustále hledá možnosti, jak nabídku této pochutiny inovovat a rozšiřovat.

Costa Express má moderní a snadné ovládání pomocí plnohodnotné dotykové obrazovky, která umožňuje rychlý výběr nápoje. Díky špičkové technologii stroj dokáže analyzovat a vyhodnocovat data a přenášet je na dálku. Zároveň informuje o zásobách, doplňování, čištění a možných poruchách.

Espresso Klasické
Krátké. jednoduše silné. Nápoj pro opravdové milovníky kávy.

Cappuccino
Dvojitá dávka našeho výjimečného espressa Mocha ltalia smíchaná s horkým našlehaným mlékem.

Café Late
Jemné a bohaté espresso s horkým napěněným mlékem. které dotváří hedvábnou chuť kávy.

Americano
Tradiční kombinace espressa Mocha ltalia a horké vody. Přidejte trochu mléka pro vytvoření chuti právě vám na míru.

Čokočíno
Bohatá a krémová horká čokoláda s čerstvým napěněným mlékem a výběrem příchutí.

Káva Shell Café

Káva Shell Café

Auto potřebuje palivo a řidiči zase kávu, to je nad slunce jasné. A naše nová káva probudí vaše cesty! Vyzkoušejte dva nové druhy kávy ve svém oblíbeném nápoji.

Káva Shell Café

Více v této sekci

Vyhledávač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.

Paliva Shell

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.

Shell ClubSmart

S věrnostním programem Shell ClubSmart můžete získat spoustu odměn, výhod nebo třeba slevy na nákup za body.