Společnost Shell dosud intenzivně pracovala na atraktivní nabídce kávy, zdravých nápojů a rychlého občerstvení. Zároveň se rozhodla přistoupit k výrazné úpravě prodejního konceptu na dálničních čerpacích stanicích, který respektuje aktuální potřeby zákazníků a reaguje na nejnovější trendy v interiérovém designu a moderní gastronomii. Zásadními změnami projde jak interiér vybraných čerpacích stanic, tak také rozšíření nabídky kvalitního teplého, čerstvého i předbaleného sortimentu.

Značka Shell si dlouhodobě zakládá na vysoké kvalitě pohonných hmot a zákazníci proto očekávají vysoký standard také od nabízeného občerstvení. V tomto duchu byla také koncipována inovovaná nabídka sortimentu v rámci nového konceptu. Dodavatelé surovin musí splňovat velmi náročné podmínky při výběru, interní standardy (týkající se hygieny, dohledatelnosti zboží atd.) patří dokonce k těm nejpřísnějším v oboru. Menu neobsahuje geneticky modifikované potraviny, masový separát, glutamát, nenajdete v něm žádné zbytečné konzervanty, umělá barviva či dochucovadla. Veškerý předbalený sortiment Shell Café nepoužívá žádný potravinářský plyn. Klademe důraz na úzkou spolupráci s kvalitními lokálními dodavateli surovin i konečných výrobků.

Shell partneři

Vybíráme pro Vás ty nejlepší partnery jako je Billa, Costa Coffee nebo Fruitisimo.

Billa Stop & Shop

Billa Stop & Shop - spojte nákup a tankování v jednom

Káva Shell Café

Káva Shell Café

Vnímáme současné trendy a víme, že dokážete ocenit skutečně dobrou kávu. Dlouhodobě spolupracujeme se špičkovými odborníky na kávu a jsme celkem hrdi na to, že vám pod značkou Shell Café můžeme nabídnout zcela nové druhy kávy, které jsme společně s uznávanými baristy pečlivě ladili od prvního zrnka.

Káva Shell Café