Společnost Shell dosud intenzivně pracovala na atraktivní nabídce kávy, zdravých nápojů a rychlého občerstvení. Zároveň se rozhodla přistoupit k výrazné úpravě prodejního konceptu na dálničních čerpacích stanicích, který respektuje aktuální potřeby zákazníků a reaguje na nejnovější trendy v interiérovém designu a moderní gastronomii. Zásadními změnami projde jak interiér vybraných čerpacích stanic, tak také rozšíření nabídky kvalitního teplého, čerstvého i předbaleného sortimentu.

Značka Shell si dlouhodobě zakládá na vysoké kvalitě pohonných hmot a zákazníci proto očekávají vysoký standard také od nabízeného občerstvení. V tomto duchu byla také koncipována inovovaná nabídka sortimentu v rámci nového konceptu. Dodavatelé surovin musí splňovat velmi náročné podmínky při výběru, interní standardy (týkající se hygieny, dohledatelnosti zboží atd.) patří dokonce k těm nejpřísnějším v oboru. Menu neobsahuje geneticky modifikované potraviny, masový separát, glutamát, nenajdete v něm žádné zbytečné konzervanty, umělá barviva či dochucovadla. Veškerý předbalený sortiment Shell Café nepoužívá žádný potravinářský plyn. Klademe důraz na úzkou spolupráci s kvalitními lokálními dodavateli surovin i konečných výrobků.

Shell partneři

Vybíráme pro Vás ty nejlepší partnery jako je Billa nebo Costa Coffee.

Billa Stop & Shop

Billa Stop & Shop - spojte nákup a tankování v jednom

Najděte svůj dokonalý pár i vy

Najděte svůj dokonalý pár i vy

Ať máte před sebou cestu do vedlejšího města, nebo přes celou republiku, jsme tu proto, abyste nemuseli trávit čas přípravou jídla a naopak si mohli dopřát, na co máte právě chuť. Nabídka je dostupná na vybraných čerpacích stanicích.