PROČ TANKOVAT SHELL V-POWER RACING 100

  • Výkon

    Paliva Shell V-Power napomáhají odstraňovat usazeniny bránící výkonu vašeho motoru a obnovují jeho výkon.Shell V-Power Racing s oktanovým číslem 100 je navržen tak, aby pomáhal zvyšovat výkon a účinnost prostřednictvím dokonalejšího spalování.

  • Snížení tření

    Benzinová paliva s technologií DYNAFLEX obsahují nové složky snižující tření, které přispívají k volnějšímu pohybu pístů v motoru a pomáhají tak snižovat energetické ztráty unikající v podobě tepla.3

  • Koncentrace

    Technologie DYNAFLEX je obsažena ve všech palivech Shell, ale naše prémiová paliva se pyšní vyšší koncentrací.4

1Oproti běžným palivům Shell FuelSave. Skutečné účinky a benefity se mohou měnit v závislosti na typu vozidla, stavu vozidla a jízdním stylu.

2Pomáhá obnovovat výkon motoru tím, že čistí klíčové součásti palivového systému, jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva, od usazenin, které snižují výkon motoru.

3Složky snižující tření pomáhají klíčovým součástem vašeho motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

4V porovnání s palivem Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel.

Ferrari Formula1 car

Paliva vyvinutá s Ferrari

Paliva Shell V-Power jsou vyvíjena a testována se značkou Ferrari v prostředí závodů formule 1. Monoposty závodní stáje Scuderia Ferrari tankují při závodech Mistrovství světa formule 1 závodní palivo Shell V-Power, které obsahuje více než 99 % stejných sloučenin jako palivo Shell V-Power Racing 100 dostupné na našich čerpacích stanicích.

Více v části Paliva Shell

Shell V-Power 95

Zjistěte více o našem prémiovém benzinovém palivu.

Technologie Shell DYNAFLEX

Získejte více informací o naší nejnovější palivové technologii.

Paliva Shell FuelSave

Ať už vaše cesty směřují za kýmkoliv, jsme tu od toho, abyste vždy spolehlivě dojeli až do cíle. Proto jsme vyvinuli plně aditivovaná paliva Shell FuelSave. Pomáhají pečovat o váš motor a slouží jako prevence vzniku usazenin.