PROČ TANKOVAT SHELL V-POWER DIESEL

  • Čisticí schopnost

    Na klíčových prvcích palivového systému, jako jsou vstřikovače paliva u dieselových motorů nebo sací ventily a vstřikovače paliva u benzinových motorů, se časem mohou vytvořit usazeniny. Složení technologie DYNAFLEX je navrženo s cílem zamezovat usazování nečistot na hlavních součástech palivového systému.2

  • Snížení tření

    Benzinová paliva s technologií DYNAFLEX obsahují nové složky snižující tření, které přispívají k volnějšímu pohybu pístů v motoru a pomáhají tak snižovat energetické ztráty unikající v podobě tepla.3

  • Koncentrace

    Technologie DYNAFLEX je obsažena ve všech palivech Shell, ale naše prémiová paliva se pyšní vyšší koncentrací.4

1Oproti běžným palivům Shell FuelSave. Skutečné účinky a benefity se mohou měnit v závislosti na typu vozidla, stavu vozidla a jízdním stylu.

2Pomáhá čistit klíčové součásti palivového systému, jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva, od usazenin, které snižují výkon motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

3Složky snižující tření pomáhají klíčovým součástem vašeho motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

4V porovnání s palivem Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel.

Ferrari Formula1 car

Paliva vyvinutá s Ferrari

Paliva Shell V-Power jsou vyvíjena a testována se značkou Ferrari v prostředí závodů formule 1. Monoposty závodní stáje Scuderia Ferrari tankují při závodech Mistrovství světa formule 1 závodní palivo Shell V-Power, které obsahuje více než 99 % stejných sloučenin jako palivo Shell V-Power Racing 100 dostupné na našich čerpacích stanicích.

Více v části Paliva Shell

Shell V-Power 95

Zjistěte více o našem prémiovém benzinovém palivu.

Technologie Shell DYNAFLEX

Získejte více informací o naší nejnovější palivové technologii.

Shell FuelSave

Objevte, jak mohou naše pohonné hmoty napomoci klidnému průběhu každodenních jízd.