PROČ TANKOVAT SHELL V-POWER 95

  • Technologie Shell DYNAFLEX

    Shell tuto technologii vyvinul zejména pro nejmodernější přeplňované downsizované agregáty, jejichž konstrukce je náchylná k nadměrné tvorbě karbonových usazenin. Technologie DYNAFLEX pomáhá zamezovat vzniku usazenin v palivovém systému a díky tomu zajišťuje lepší péči o motor vašeho vozu.

  • Čisticí účinek

    Shell V-Power 95 obsahuje posílenou technologii DYNAFLEX, která účinně odstraňuje usazeniny, které při spalování paliva přirozeně vznikají.1 Tyto usazeniny ovlivňují chod motoru a z dlouhodobého pohledu mohou mít negativní vliv na životnost motoru a jeho součástí.

  • 3× více

    Shell V-Power 95 obsahuje 3× více čisticích a tření snižujících složek v porovnání s palivem Shell FuelSave Natural 95.

NEZÁVISLÉ OVĚŘENÍ 

Čisticí účinek paliva Shell V-Power 95 ověřila nezávislá certifikovaná laboratoř SGS testem na moderním zážehovém agregátu s přímým vstřikováním. 

„Z testu je patrné, že ke znečištění vstřikovačů může dojít velice záhy i u nového vozu. Jejich oprava bývá často řešena výměnou, resp. vyčištěním vstřikovačů a je poměrně nákladná. Z našich zkoušek vyplývá, že se jí dá předejít tankováním kvalitního paliva s čisticími složkami.“

Ladislav Fuka, ředitel Divize paliv a maziv společnosti SGS Czech Republic

1Oproti běžným palivům Shell FuelSave. Skutečné účinky a benefity se mohou měnit v závislosti na typu vozidla, stavu vozidla a jízdním stylu.

Trojnásobně víc obohacené složení benzinových paliv v porovnání s benzinovým palivem Shell FuelSave Natural 95. Pomáhá čistit klíčové komponenty palivového systému, jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva, od usazenin, které snižují výkon motoru. Molekuly snižující tření pomáhají základním komponentům vašeho motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena. Pro více informací přejděte do sekce Technologie Shell DYNAFLEX.

Více v části Paliva Shell

Shell V-Power Racing 100

Zjistěte více o našem nejvýkonnějším palivu.

Technologie Shell DYNAFLEX

Získejte více informací o naší nejnovější palivové technologii.

Paliva Shell FuelSave

Ať už vaše cesty směřují za kýmkoliv, jsme tu od toho, abyste vždy spolehlivě dojeli až do cíle. Proto jsme vyvinuli plně aditivovaná paliva Shell FuelSave. Pomáhají pečovat o váš motor a slouží jako prevence vzniku usazenin.