Čistící účinek

Shell V-Power 95 obsahující technologii Shell DYNAFLEX účinně odstraňuje karbonové usazeniny, které při spalování paliva přirozeně vznikají. Tyto usazeniny ovlivňují chod motoru a z dlouhodobého pohledu mohou mít negativní vliv na životnost motoru a jeho součásti.

Shell vyvinul technologii Shell DYNAFLEX zejména pro nejmodernější přeplňované downsizované agregáty, jejichž konstrukce je náchylná k nadměrné tvorbě karbonových usazenin.

Nezávislé ověření

Čistící účinek paliva Shell V-Power 95 ověřila nezávislá certifikovaná laboratoř SGS testem na moderním zážehovém agregátu s přímým vstřikováním.
Výsledky testu si lze prohlédnout zde

Palivo pro každý benzínový motor

Shell nabízí jako jeden z mála hráčů na trhu prémiové 95-oktanové palivo – Shell V-Power 95. Nabízí tak možnost využít výhody prémiových paliv i řidičům, kteří nepotřebují tankovat vysokooktanový benzín Shell V-Power Racing 100.

Trojnásobně víc obohacené složení benzínových paliv v porovnání s benzínovým palivem Shell FuelSave Natural 95. Pomáhá čistit klíčové komponenty palivového systému, jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva, od usazenin, které snižují výkon motoru. Molekuly snižující tření pomáhají základním komponentům vašeho motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena. Pro více informací přejděte do sekce Technologie Shell DYNAFLEX.

Více v části Paliva Shell

Shell V-Power

Získejte víc informací o palivu Shell V-Power s technologií Dynaflex