PROČ TANKOVAT SHELL V-POWER DIESEL

  • Technologie Shell DYNAFLEX

    Zajišťuje náš nejlepší čisticí účinek. Palivo navíc vytváří ochrannou vrstvu na kovových součástech motoru, což přispívá ke snížení koroze a ochraně součástí palivového systému. 

  • Snížení tření

    Shell V-Power Diesel odstraňuje již vzniklé usazeniny na vstřikovačích, čímž pomáhá motoru fungovat optimálním způsobem tak, jak byl navržen. Zároveň zabraňuje tvorbě nových usazenin.2

  • Posílené složení

    Shell V-Power Diesel obsahuje v porovnání s palivem Shell FuelSave Diesel posílenou technologii DYNAFLEX, jež zajišťuje náš nejlepší čisticí účinek.1

Nezávislé Ověření 

Čisticí účinek paliva Shell V-Power Diesel ověřili novináři v časopise Svět motorů přímo v provozu na ojetém voze. V dlouhodobém redakčním testu, ve kterém 12 let starý vůz (se 173 000 km na tachometru) ujel 10 000 km na naše palivo, se prokázalo zlepšení jízdních parametrů vozidla. Shell V-Power Diesel tak pomohl odstranit karbonové usazeniny v motoru a palivo tím prokázalo, že tankování prémiových paliv se vyplatí i majitelům starších vozů. 

„Snížení reálné spotřeby potvrzuje vyšší účinnost motoru vyplývající z lépe rozprášené a kvalitněji spálené nafty. V případě Shell V-Power Dieselu je tento efekt jasně vidět.“

Vyňato z článku: „Funguje to! Dlouhodobý test – Účinky prémiového paliva Shell“, Svět motorů, 12/2017

1 Oproti běžným palivům Shell FuelSave. Skutečné účinky a benefity se mohou měnit v závislosti na typu vozidla, stavu vozidla a jízdním stylu.

Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena. 

Více v části Paliva Shell

Paliva Shell V-Power

Špičková kvalita, skvělé vlastnosti. Touha po dokonalosti byla naplněna, když jsme vyvinuli Shell V-Power. To nejlepší, co vyšlo z našich laboratoří. To nejlepší, co můžete na Shell dát svému vozu.

Technologie Shell DYNAFLEX

Získejte více informací o naší nejnovější palivové technologii.

Shell FuelSave Diesel

Objevte, jak mohou naše pohonné hmoty napomoci klidnému průběhu každodenních jízd.