Čistší motor je účinnější motor. Palivo Shell V-Power Diesel obsahuje posílenou DYNAFLEX technologii, která zajištuje náš nejlepší čisticí účinek.1

Logo Shell V-Power Diesel

Přínosy produktu

Výkon

Nové palivo Shell V-Power Diesel pomáhá obnovit výkon motoru.2

Technologie Shell DYNAFLEX

Nové palivo Shell V-Power Diesel obsahuje posílenou technologii DYNAFLEX, která zajišťuje náš nejlepší čistící účinek.1

Účinnost

Shell V-Power Diesel je naše nejúčinnější dieselové palivo, které pomáhá zlepšovat čistotu motoru tím, že odstraňuje již vzniklé usazeniny. Obsahuje nové čisticí molekuly pro čistý a účinný motor.

  1. V porovnání s dieselovým palivem Shell FuelSave. Pomáhá čistit a chránit klíčové součástí palivového systému jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva od usazenin, které snižují výkon motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závilosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena Více informací najdete v sekci „Technologie Shell DYNAFLEX“.
  2. Pomáhá obnovovat výkon motoru tím, že čistí klíčové součásti palivového systému  jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva, podle výsledků tesů běžných v daném odvětví prováděných podle DW10B.  Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závilosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena Více informací najdete v sekci „Technologie Shell DYNAFLEX“.

Více v části Pohonné hmoty Shell

Shell V-Power 95

Zjistěte, jak jsme změnili naši nejnovější generaci paliv Shell V-Power 95.