Závodní monopost F1 stáje Ferrari

Shell V-Power: péče, výkon, motorsport

Špičková kvalita, skvělé vlastnosti. Touha po dokonalosti byla naplněna, když jsme vyvinuli Shell V-Power. To nejlepší, co vyšlo z našich laboratoří. To nejlepší, co můžete na Shell dát svému vozu.

V čem se skrývá síla paliv Shell V-Power?

 • Ikona otáčkoměru.

  POSÍLENÉ SLOŽENÍ SHELL V-POWER

  Všechna paliva Shell jsou plně aditivovaná, ale Shell V-Power obsahuje vyšší množství1 motoru prospěšných aditiv. Pro maximální výkon a čisticí efekt.

 • Ikona motoru se srdíčkem.

  OBNOVA VÝKONU

  Bylo mnohokrát prokázáno, že usazeniny mohou nepříznivě ovlivnit výkon a spotřebu motoru a mohou vést k jeho rychlejšímu opotřebení. Shell V-Power pomáhá udržet motor v optimální kondici.

 • Ikona válce a palivových vstřiků s obrázkem hvězdičky symbolizujícím čistotu.

  PRÉMIOVÁ ČISTICÍ SCHOPNOST

  V motoru se časem mohou tvořit karbonové usazeniny. Posílené složení paliv Shell V-Power pomáhá nejen zamezovat vzniku nových karbonových usazenin, ale zároveň odstraňuje i ty existující.

 • Ikona staršího vozu s check markem

  VHODNÉ I PRO STARŠÍ MOTORY

  Nezávislý test ve skutečném provozu potvrdil jasný výsledek. U 12letého vozu se 173 000 najetými kilometry došlo po ujetí dalších 10 000 km k významnému zlepšení provozních parametrů.2

1V porovnání s palivy Shell FuelSave.
2Nezávislý test ze Světa motorů si můžete přečíst na www.shell.cz/svet-motoru.

Nalili jsme 100 let zkušeností do našeho nejvýkonnějšího paliva

Nedá usazeninám šanci

Nedá usazeninám šanci

Shell V-Power zamezuje vzniku karbonových usazenin a zároveň odstraňuje ty již existující.

Dejte sbohem usazeninám
Výkon od prvního sešlápnutí plynu

Výkon od prvního sešlápnutí plynu

Shell V-Power byl vyvinut pro maximální výkon i těch nejnáročnějších motorů.

Na malé i velké cesty

Naše paliva vyvíjíme a testujeme s předními týmy motorsportu

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace
Obrázek rozdělený na čtyři části zobrazující různé týmy motorsportu – Scuderia Ferrari, BMW, Hyundai a Ducati.
Podrobnosti 1

Ferrari

Naše partnerství se Scuderia Ferrari je plné inovací a nezapomenutelných momentů. Jsme hrdi, že trvá více než 70 let. Přineslo výjimečné inovace jako Shell V-Power nebo Shell V-Power Racing. Díky němu na automobilových závodech vítězí světoví šampioni. Těšíme se na další špičkové inovace a výzvy, které máme v plánu.

Podrobnosti 2

BMW

Díky partnerství s BMW Motorsport procházejí naše produktové inovace tou největší zatěžkávací zkouškou přímo na trati. Věděli jste, že specialisté z BMW spolu s našimi vědci vyvíjejí např. oleje a maziva pro ten nejvyšší výkon na silnicích?

Podrobnosti 3

Hyundai

Aby se motor popral s náročným terénem a nezklamal ani v teplotách kolísajících od –30 do 50 °C, to chce technologii na špičkové úrovni. Extrémní podmínky na World Rally Championship prověřují výsledky našeho technologického partnerství s Hyundai Motorsport. I vy můžete dopřát svému vozu produkty Shell prověřené vítězi WRC.

Podrobnosti 4

Ducati

Naše partnerství s Ducati, trvající déle než 20 let, zahrnuje úzkou spolupráci s týmem Ducati i testování v náročném terénu motocyklových závodů. O tom, že palivo Shell V-Power i maziva Shell Advanced v takových podmínkách obstály, svědčí i fakt, že je jimi naplněn každý motocykl Ducati, který vyjede z boloňské továrny.

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace

Shell V-Power: pro ty nejnáročnější řidiče

Čisticí schopnost již od 95 oktanů

Čisticí schopnost již od 95 oktanů

Síla 100 oktanů pro vás není prioritou, ale chcete svému vozu dopřát maximální péči o motor? Vyzkoušejte naše unikátní, prémiové, 95oktanové palivo na trhu.

Shell V-Power 95

Shell V-Power 95

 • PÉČE O MOTOR

  Moderní motory vyvíjejí stále větší tlak na vstřikování paliva. Proto je čistota motoru velmi důležitá pro udržení jeho optimální kondice.

 • PALIVEM PROTI USAZENINÁM

  Inovativní směs, která byla vyvinuta s ohledem na nároky nejmodernějších motorů. Pomáhá zabraňovat vzniku usazenin v palivovém systému a odstraňovat ty již vzniklé.

 • SILNĚJŠÍ ČISTICÍ ÚČINEK

  Všechna naše paliva obsahují speciální technologii, ale benzinová paliva Shell V-Power mají této směsi vyšší množství, tedy více čisticích a tření snižujících složek.3

3V porovnání s palivem Shell FuelSave Natural 95.

Pro maximální výkon vašeho vozu

Pro maximální výkon vašeho vozu

Auto je vášeň i adrenalin. Za volantem se cítíte jako opravdový profesionál. Je na čase si dopřát výkonné palivo pro profesionály.

Shell V-Power Racing 100

Shell V-Power Racing 100

 • NAŠE NEJVÝKONNĚJŠÍ PALIVO

  Dokonalé spalování a výkon díky vysokému oktanovému číslu a technologii, která pomáhá čistit klíčové části palivového systému a odstraňovat karbonové usazeniny.

 • MINIMALIZUJE TŘENÍ

  Speciální technologie pomáhá snižovat tření, přispívá k volnějšímu pohybu pístů v motoru a pomáhá tak snižovat energetické ztráty unikající v podobě tepla.

 • SPOLUPRÁCE S FERRARI

  Závodní palivo Shell V-Power obsahuje více než 99 % stejných sloučenin jako naše nejvýkonnější palivo Shell V-Power Racing 100.

Naše nejlepší dieselové palivo

Naše nejlepší dieselové palivo

Dieselové motory jsou složité a citlivé stroje. Pokud jste majitelem dieselového vozu, dopřejte mu palivo, které splní jeho nároky.

Shell V-Power Diesel

Shell V-Power Diesel

 • OCHRANA PALIVOVÉHO SYSTÉMU

  Technologie v palivech Shell V-Power zajišťuje náš nejlepší čisticí účinek. Palivo navíc vytváří ochrannou vrstvu na kovových součástech motoru, což přispívá k ochraně klíčových součástí palivového systému.

 • ODSTRAŇUJE USAZENINY

  Shell V-Power Diesel díky svému složení a vlastnostem pomáhá odstraňovat již vzniklé usazeniny na vstřikovačích, čímž pomáhá motoru fungovat optimálním způsobem.

 • POSÍLENÉ SLOŽENÍ

  Shell V-Power Diesel obsahuje v porovnání s palivem Shell FuelSave Diesel posílenou technologii, jež zajišťuje náš nejlepší čisticí účinek.

Prémiová paliva přinášejí prémiové benefity

Odměňte se až 6× větším počtem bodů

Členové klubu Shell ClubSmart mají vždy něco navíc. Odměňte se větším množstvím bodů za tankování paliv Shell V-Power. Tankujte v neděli a odměníme vás až šestinásobkem bodů.4 Staňte se členem ještě dnes!

Více o Shell ClubSmart

4Platí pro tankování Shell V-Power Racing 100 v neděli, v porovnání s palivem Shell FuelSave Natural 95 v ostatní dny.

Zjistěte, v čem jsou i základní paliva Shell unikátní

Složení paliv Shell

Vlastní aditivum, jež odlišuje paliva Shell od všech ostatních paliv na trhu. Jsou navržena pro všechny, kteří nechtějí jen naplnit nádrž, ale i pečovat o motor svého vozu.

Shell FuelSave – spolehlivý tahoun pro každodenní cesty

Jste na cestách jako doma a oceníte kvalitní palivo, na které se dá spolehnout? Péče o váš motor je naší prioritou, ať už vaše cesty směřují za kýmkoliv.