V čem se skrývá síla paliv Shell V-Power?

 • Ikona otáčkoměru.

  Snižují spotřebu

  Nová generace paliv Shell V-Power snižuje spotřebu paliva vašeho motoru.2

 • Ikona motoru se srdíčkem.

  Plně omlazují výkon motoru¹

  Usazeniny mohou nepříznivě ovlivnit výkon a spotřebu vašeho motoru a mohou vést k jeho rychlejšímu opotřebení. Paliva Shell V-Power pomáhají udržet motor v optimální kondici, jízdu za jízdou.

 • Ikona válce a palivových vstřiků s obrázkem hvězdičky symbolizujícím čistotu.

  Odstraňují usazeniny, snižující výkon

  Nyní chrání klíčové části motoru, jako jsou vstřikovače paliva a sací ventily, před tvorbou dalších usazenin.6

 • Ikona staršího vozu s check markem

  Inovace, kterým důvěřují přední výrobci

  Shell V-Power je jediné palivo, které používá a s důvěrou doporučuje Scuderia Ferrari. BMW M doporučuje Shell V-Power. Jediné prémiové palivo doporučené Ducati.

Shell V-Power 95

Obnoví váš motor tak, že je jako nový⁶

Díky tomu, že je palivo Shell V-Power 95 obohaceno o 3x více čisticích a ochranných molekul, máte jistotu, že svému vozu3 poskytujete to nejlepší, co může dostat.

Shell V-Power Racing 100

Palivo pro ty nejnáročnější řidiče

Shell V-Power Racing 100 obsahuje 99 % stejných sloučenin jako závodní palivo Shell V-Power, které používá závodní tým Scuderia Ferrari.

Shell V-Power Diesel

Naše nejlepší dieselové palivo⁴

Shell V-Power Diesel nyní obsahuje více (60 %) čisticích a ochranných molekul4, poskytuje větší výkon, vyšší zrychlení5 a snižuje spotřebu paliva vašeho motoru.2

Chraňte svůj motor před karbonovými usazeninami, snižujícími jeho výkon

Title: YouTube 30″

Duration: 0:30 minutes

Description:
Chcete celý rok tankovat novou generaci paliv Shell V-Power, která obnovuje výkon motoru a snižuje spotřebu paliva? Sbírejte hrací karty s unikátním kódem pokaždé, když natankujete alespoň 30 l paliv Shell! A palivo na celý rok v hodnotě 36 000 Kč může být vaše.

YouTube Bumper 30″ – Transcript

Scene 1

Voiceover

Dynamická hudba

[Visuals]

Na červeném pozadí se objevuje logo Shell a New & Improved Shell V-Power.

Scene 2

Voiceover

Usazeniny útočí

[Visuals]

Postupně přes písmeno V se objevuje obraz, ve kterém vidíme stůl a ruku, jak bere klíče od auta. Zprava se pomalu pohybuje karbonová příšerka.

Scene 3

Voiceover

na váš motor. Je načase s tím něco udělat.

[Visuals]

Vidíme muže a ženu, kteří nastupují do červeného auta na podzemním parkovišti. Vlevo se objevuje již větší karbonová příšerka. Auto odjíždí a příšerka ho následuje.

Scene 4

Voiceover

Obnovte výkon

[Visuals]

Červené BMW jede po cestě, ještě větší karbonová příšera ho honí. V pravém rohu se objevuje text: Obnovte výkon svého motoru.

Scene 5

Voiceover

svého motoru

[Visuals]

Malá příšerka leze pod kapotu stříbrného auta, které stojí zaparkované.

Scene 6

Voiceover

a snižte při tom spotřebu paliva.

[Visuals]

Červené auto jede po cestě a nahání ho obrovská karbonová příšera, která také posouvá auta stojící na cestě.

Scene 7

Voiceover

Nová generace

[Visuals]

Červené BMW přijíždí na stanici Shell. V pravém horním rohu se objevuje text: Nová generace paliv Shell V-Power.

Scene 8

Voiceover

paliv Shell V-Power

[Visuals]

Červené BMW přijíždí na stanici Shell, vidíme záběr z boku, jak za stanicí stojí obrovská karbonová příšera. V pravém horním rohu se objevuje text: Nová generace paliv Shell V‑Power.

Scene 9

Voiceover

100% čistí

[Visuals]

Vidíme ruku, která zasouvá do nádrže červenou tankovací pistoli, s textem: 100% čistí klíčové části motoru při každém tankování.

Scene 10

Voiceover

klíčové části motoru

[Visuals]

Pak se nápis zobrazuje na červeném pozadí přes celou obrazovku. 100% je poskládáno ze součástek motoru, které se hýbou.

Scene 11

Voiceover

při každém tankování.

[Visuals]

Vidíme, jak palivo prochází motorem a odstraňuje karbonové usazeniny. V levém dolním rohu se objeví text: 100% čistí klíčové části motoru.

Scene 12

Voiceover

Den co den, jízdu za jízdou.

[Visuals]

Obrovské karbonové monstrum se sesype, je po něm.

Scene 13

Voiceover

Vyhrajte palivo Shell na celý rok

[Visuals]

Na červeném pozadí se objeví text: Vyhrajte palivo Shell na celý rok. Vlevo nahoře je umístěno logo New & Improved Shell V-Power.

Scene 14

Voiceover

nebo jinou ze skvělých cen.

[Visuals]

Text se mění na: nebo jinou ze skvělých cen.

Scene 15

Voiceover

Zastavte se u nás

[Visuals]

Vidíme, jak červené auto odjíždí po krásné zelené cestě.

Scene 16

Voiceover

Více na shell.cz.

Shell – GO WELL

[Visuals]

Na červeném pozadí se objevuje logo Shell a New & Improved Shell V-Power. Druhá část se pak mění na: GO WELL. Dole se objevuje text #StopUsazeninám a následně: Více na www.shell.cz.

Soutěž trvá od 25. 9. do 3. 12. 2023 na všech čerpacích stanicích Shell v České republice.

100 let zkušeností v našem nejvýkonnějším palivu

Nedá karbonovým usazeninám šanci

Shell V-Power 100% čistí klíčové části motoru1 od usazenin, snižujících výkon, a zároveň zabraňuje tvorbě dalších6.

Výkon od prvního sešlápnutí plynu

Shell V-Power byl vyvinut pro maximální výkon i těch nejnáročnějších motorů.

To, po čem všechny motory touží

Pravidelné tankování Shell V-Power pomáhá udržovat motor čistý a v optimální kondici.

Naše paliva vyvíjíme a testujeme s předními týmy motorsportu

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace
Obrázek rozdělený na čtyři části zobrazující různé týmy motorsportu – Scuderia Ferrari, BMW, Hyundai a Ducati.
Podrobnosti 1

Ferrari

Naše partnerství se Scuderia Ferrari je plné inovací a nezapomenutelných momentů. Jsme hrdi, že trvá více než 70 let. Přineslo výjimečné inovace jako Shell V-Power nebo Shell V-Power Racing. Díky němu na automobilových závodech vítězí světoví šampioni. Těšíme se na další špičkové inovace a výzvy, které máme v plánu.

Podrobnosti 2

BMW

Díky partnerství s BMW Motorsport procházejí naše produktové inovace tou největší zatěžkávací zkouškou přímo na trati. Věděli jste, že specialisté z BMW spolu s našimi vědci vyvíjejí např. oleje a maziva pro ten nejvyšší výkon na silnicích?

Podrobnosti 3

Hyundai

Aby se motor popral s náročným terénem a nezklamal ani v teplotách kolísajících od –30 do 50 °C, to chce technologii na špičkové úrovni. Extrémní podmínky na World Rally Championship prověřují výsledky našeho technologického partnerství s Hyundai Motorsport. I vy můžete dopřát svému vozu produkty Shell prověřené vítězi WRC.

Podrobnosti 4

Ducati

Naše partnerství s Ducati, trvající déle než 20 let, zahrnuje úzkou spolupráci s týmem Ducati i testování v náročném terénu motocyklových závodů. O tom, že palivo Shell V-Power i maziva Shell Advanced v takových podmínkách obstály, svědčí i fakt, že je jimi naplněn každý motocykl Ducati, který vyjede z boloňské továrny.

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace

1 Odstraňuje usazeniny, snižující výkon, a chrání před jejich tvorbou na klíčových součástech palivové soustavy, jako jsou sací ventily, případně vstřikovače paliva. Čistota a obnovení výkonu motoru se prokazují pomocí standardních testů a vlastních testů společnosti Shell. Při nepřetržitém používání Shell V-Power od prvního tankování. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

2 Odstraňuje usazeniny, snižující výkon, a chrání před jejich tvorbou na klíčových součástech palivové soustavy, jako jsou sací ventily, případně vstřikovače paliva. Úspora paliva při použití paliv Shell V-Power byla prokázána ve standardních a vlastních testech společnosti Shell. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

Ve srovnání s běžným palivem Shell FuelSave 95. Pomáhá chránit klíčové součásti palivové soustavy, jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva, před tvorbou usazenin, snižujících výkon. Molekuly snižující tření pomáhají nejdůležitějším částem motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

4 Ve srovnání s palivem Shell FuelSave Diesel.

5 Měřeno pomocí testů společnosti Shell. Vozidlo se vstřikovači vyčištěnými naftou Shell V-Power Diesel ve srovnání se stejným vozidlem se znečištěnými vstřikovači. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

6Odstraňuje usazeniny, snižující výkon, a chrání před jejich tvorbou na klíčových součástech palivové soustavy, jako jsou sací ventily, případně vstřikovače paliva. Čistota a obnovení výkonu motoru se prokazují pomocí standardních testů a vlastních testů společnosti Shell. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.