Válce motoru s žlutou vizkózní kapalinou okolo.

Shell Dynaflex – technologie definující paliva Shell

Generace pokročilého složení našich paliv. Moderní technologie vyvinutá ve vlastních laboratořích Shell podpořená 100letými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje paliv. Poznejte technologii Shell Dynaflex.

Myslíme dopředu, proto jsme vyvinuli Shell Dynaflex

 • Ikona displeje tlakoměru.

  MODERNÍ MOTORY JSOU ÚČINNĚJŠÍ

  Ale také náročnější. Jsou vystavovány vyšším teplotám a tlakům, což může mít za následek usazování nečistot na klíčových součástech palivového systému.

 • Ikona zkříženého stranového klíče a válce motoru.

  OPRAVY MOTORŮ JSOU DRAHÉ

  Technologie Shell Dynaflex má silnou čisticí schopnost a pomáhá tak předcházet problémům vznikajícím kvůli znečištění hlavních součástí motoru.

 • Ikona motorové svíčky a palivových vstřiků.

  NÁROKY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ JSOU VYŠŠÍ

  Lidé za své peníze právem očekávají kvalitu a spolehlivost. Paliva Shell díky technologii Shell Dynaflex zabraňují znečištění vstřikovačů paliva nebo sacích ventilů v motoru.

 • Ikona zjednodušeného motoru.

  ČISTŠÍ MOTORY JSOU ÚSPORNĚJŠÍ

  Prevence je nejlepší léčba. Bylo mnohokrát prokázáno, že usazeniny v motoru negativně ovlivňují výkon, ale i spotřebu motoru. Technologie Shell Dynaflex pomáhá udržet váš motor v optimální kondici.

Věděli jste? Technologie Shell Dynaflex…

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace
Obrázek rozdělený na čtyři části zobrazující různé části palivové soustavy.
Podrobnosti 1

… je obsažena ve všech palivech Shell

Paliva jsou alfou i omegou našeho výzkumu a vývoje, kterému se věnujeme více než 100 let. Prvotřídní kvalita je pro nás klíčová ve všech směrech. Proto všechna naše paliva obsahují pokročilou technologii Shell Dynaflex – směs chemických látek, která pomáhá čistit a chránit váš motor.

Podrobnosti 2

… pomáhá odstraňovat usazeniny

Na klíčových prvcích palivového systému dieselových i benzinových motorů se při běžném užívání tvoří usazeniny. Technologie Shell Dynaflex je navržena tak, aby nejen zamezovala usazování nečistot na hlavních součástech palivového systému, ale i odstraňovala již existující karbonové usazeniny.

Podrobnosti 3

… pomáhá obnovit výkon motoru

Zmíněné karbonové usazeniny dávají motoru pořádně zabrat a snižují jeho výkon. Technologie Shell Dynaflex byla vyvinuta s ohledem na nároky starších i moderních motorů a díky silnému čisticímu účinku pomáhá obnovit jejich výkon.

Podrobnosti 4

… funguje jako prevence

To, že o motor musíme pečovat si často uvědomíme, až když nastane nějaký problém. Nejlepší je problémům předcházet. Technologie Shell Dynaflex je navržena tak, aby pomáhala zabraňovat vzniku usazenin, chránit a udržovat váš motor optimální kondici.

Kliknutím na označenou oblast se dozvíte další informace

Zjistěte více o skutečných benefitech paliv Shell

Shell FuelSave – spolehlivý tahoun pro každodenní cesty

Jste na cestách jako doma a oceníte kvalitní palivo, na které se dá spolehnout? Péče o váš motor je naší prioritou, ať už vaše cesty směřují za kýmkoliv.

Shell V-Power – extra péče pro maximální výkon

Obnova výkonu, ale i nadstandardní péče již od 95 oktanů. Zjistěte, co dokážou naše nejlepší a nejvýkonnější paliva Shell V-Power.