Bílé auto typu MPV.

Shell FuelSave. Váš spolehlivý tahoun.

Ať už vaše cesty směřují za kýmkoliv, jsme tu od toho, abyste vždy spolehlivě dojeli až do cíle. Proto jsme vyvinuli plně aditivovaná paliva Shell FuelSave. Pomáhají pečovat o váš motor a slouží jako prevence vzniku usazenin.

Na kvalitě nešetříme. Ani u základního paliva.

 • Auto s ikonkou check marku.

  SPOLEHLIVOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

  Shell FuelSave podléhá testování v náročných podmínkách. Přes 3 miliony najetých kilometrů ve 240 vozidlech.1 Jeden z mnoha důvodů, proč můžete našemu palivu věřit.

 • Ikona olejničky kapající olej do ozubených koleček.

  PLNĚ ADITIVOVANÉ PALIVO

  Obsahuje speciální technologii, která díky svým vlastnostem pomáhá udržovat motor v optimální kondici.

 • Ikona motorového válce s hvězdičkou symbolizující lesk.

  PREVENCE VZNIKU USAZENIN V MOTORU

  Díky svému složení pomáhá Shell FuelSave zabraňovat vzniku škodlivých usazenin v klíčových částech palivového systému.

 • Ikona baňky a zkumavky.

  VÍCE NEŽ 100 LET VÝVOJE PALIV

  Péče o váš motor je naší prioritou. Jako jediná značka čerpacích stanic na českém trhu vyvíjíme paliva špičkové kvality ve svých vlastních laboratořích již více než 100 let!

1Testy byly realizovány od roku 2009 na evropských a asijských vozidlech z široké škály předních výrobců vozidel. Ne všechna vozidla používaná při testech jsou k dispozici na trhu v České republice.

Nezklame na žádném kilometru

Nezklame na žádném kilometru

Odjezd na dovolenou? Nebojte se dlouhých vzdáleností. Na Shell FuelSave se můžete spolehnout i na těch nejdelších cestách.

Jste připraveni vyrazit?
Parťák na každý den

Parťák na každý den

Víme, že i ta nejkratší cesta může být důležitá. Ať už jedete vyzvednout děti ze školy, nakoupit, nebo za babičkou, s palivem Shell FuelSave v nádrži budou vaše cesty bez starostí.

Na malé i velké cesty
Podrží i na služebce

Podrží i na služebce

Důležitá prezentace v nedalekém městě? Všechno dobře dopadne. S pořádnou přípravou a Shell FuelSave v nádrži zvládnete vše!

Palivo pro další stovky kilometrů
Má toho váš vůz už hodně za sebou?

Má toho váš vůz už hodně za sebou?

Shell FuelSave je vhodný i pro starší motory. Tak buďte v klidu. Dopřejte svému vozu kvalitní palivo a jistě toho na cestách ještě spoustu zažijete.

Pomůže i starším motorům

Poznejte naše paliva

 • Shell FuelSave Natural 95 logo.

  SHELL FUELSAVE NATURAL 95

  Shell FuelSave Natural 95, určený pro benzinové motory, pomáhá díky svému složení snižovat energetické ztráty a tím napomáhá účinnějšímu chodu motoru od okamžiku nastartování.2

 • Shell FuelSave Diesel logo.

  SHELL FUELSAVE DIESEL

  Shell FuelSave Diesel obsahuje molekuly, které odstraňují usazeniny a přispívají k čistotě a účinnosti motoru. Pomáhá udržovat motor čistý tím, že zabraňuje tvorbě nových usazenin3.

2Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena. Více informací najdete v sekci „Složení paliv Shell“.

3Pomáhá čistit a chránit klíčové součásti palivového systému, jako jsou vstřikovače paliva, od tvorby usazenin, které snižují výkon motoru. Skutečné účinky a výhody se mohou lišit v závislosti na typu vozidla, stavu vozidla a stylu jízdy. Míra jejich projevu není zaručena.

Ikonka pravítka a kružítka.

Ve škole vždy včas

Škola je v plném proudu a s ní mi začala spousta povinností. Vzbudit děti, připravit snídani, odvézt je do školy. Ale když konečně opustíme dům a nasedneme do auta, všechno ze mě spadne. Cestou občas zastavíme u Shellu. Venku mi pán natankuje, prý abych se neušpinila. Já si mezitím skočím pro kávu, zaplatím a děti dovezu vždy včas.

Jana P., 35 let

Ikona pracovní aktovky.

Na poradu přes celou republiku

Mám rád svou práci, i když měsíčně najezdím tisíce kilometrů. Tankuju na Shell, protože vždycky sbírám samolepky na nějaký dárek pro syna. Z autíček má pokaždé radost. A já jsem zase v klidu, že auto jezdí, jak má. Asi na těch palivech od Shellu něco bude.

Kamil V., 43 let

Ikona nákupního košíku a nákupní tašky.

Na nákup i za rodinou

Všichni se smějou důchodcům, že objíždějí supermarkety kvůli každé slevě, ale chtěla bych vidět, jak by vystačili s pár tisíci měsíčně. Musím přehodnotit každou položku. Jsem ráda, že mě moje Alfička, jak říkám svému autíčku, doveze, kam potřebuji. Vnuk mi doporučil, ať tankuji u Shellu, a Alfička je spokojená.

Ludmila V., 73 let

Ikona auta se srdíčkem.

Splněný sen

Před 3 měsíci jsem si splnil svůj klukovský sen a pořídil si nové BMW. Je to pecka, opravdová radost z jízdy. Ale taky péče jak o miminko. Najíst, napít… Jako správný rodič jsem se rozhodl pro to nejlepší, takže tankuji jenom na Shell.

Roman A., 28 let