Obrázek věrnostní funkce v aplikaci

Buďte smart, přejděte na digitál

Je to jednoduché!

  •  Stáhněte si aplikaci Shell a přihlaste se vyplněním svých údajů.
  • Máte-li plastovou kartu, zadejte její číslo přímo do aplikace. Jestliže ji nevlastníte, aplikace vám automaticky vytvoří digitální kartu. Plastovou kartu už vůbec nepotřebujete. 
  • Hotovo! Teď máte přehled o svých bodech, speciální nabídky* či vyhledávání nejbližších čerpacích stanic Shell stále po ruce. Využijte členství v programu Shell ClubSmart na maximum.

*Pro speciální nabídky je třeba udělit souhlas s marketingovými oznámeními.

Digitální karta vždy po ruce

Digitální karta vždy s vámi

Neztrácejte čas hledáním věrnostní karty při placení. Stačí použít aplikaci v mobilu a jednoduše získávat či využívat svoje body. 

S aplikací Shell můžete navíc získávat extra bonusové body jen pro naše digitální členy a mít přístup k dalším exkluzivním nabídkám

phone display

Shell SmartPay – rychlá a pohodlná platba z auta

Spěcháte? Vyzkoušejte mobilní platbu Shell SmartPay v aplikaci Shell a plaťte za palivo pohodlně z auta. Více o Shell SmartPay zde.

Přehled o vašem kontě a nabídkách

Přehled o vašem účtu a nabídkách

Využijte svoje body na maximum

Sledujte kdykoliv svoje bodové konto a objevte aktuální výhodné slevy za body na palivo a jiné zboží na čerpacích stanicích Shell. Digitální karta Shell ClubSmart v aplikaci Shell vás upozorní i na expiraci bodů, takže už neztratíte žádné body a budete je moct hned využít na svoje oblíbené pochoutky, slevy na palivo či odměny.

S šikovným vyhledávačem stanic k nám vždy najdete cestu

S šikovným vyhledávačem stanic k nám vždy najdete cestu

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell na základě vaší aktuální polohy, nebo hledejte podle PSČ.

  • Naplánujte si cestu se zastávkou na čerpací stanici Shell.
  • Filtrujte své vyhledávání dle konkrétních produktů nebo zařízení.

VÍCE V SEKCI PRO MOTORISTY

Paliva Shell

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.