JAK ZÍSKÁTE HRACÍ KARTU S UNIKÁTNÍM KÓDEM

Ikonka FuelSave a hrací karty

Tankujte Shell FuelSave

Natankujte alespoň 30 litrů paliva Shell FuelSave a získáte 1 hrací kartu.

Ikonka V-Power a 2 hrací karty

Tankujte Shell V-Power

Natankujte alespoň 30 litrů paliva Shell V-Power a získáte 2 hrací karty.

Ikonka Shell ClubSmart a hrací karty

Výhoda pro členy Shell ClubSmart

Použijte při placení svou kartu Shell ClubSmart a získáte ještě jednu hrací kartu navíc.

HRAJEME O 100 CEN TÝDNĚ

  • 1x ve žlutém kolečku

    Palivová karta v hodnotě 36000 Kč

  • 30x ve žlutém kolečku

    Palivová karta v hodnotě 2500 Kč

  • 69x ve žlutém kolečku

    2500 bodů Shell ClubSmart

Soutěž trvá od 25. 9. do 3. 12. 2023 na všech čerpacích stanicích Shell v České republice.

Tankujte náš prémiový Shell V-Power, za který dostanete unikátních kódů rovnou dvojnásobek!

Nová generace paliv Shell V-Power nejenže snižuje spotřebu vašeho motoru2, umí toho mnohem víc. Například plně omlazuje jeho výkon1 a váš motor tak stále poběží jako nový.3 A to vše díky jedinečné schopnosti 100% čistit usazeniny, snižující výkon, na klíčových částech motoru.1

Více o Shell V-Power

Zvyšte své šance na výhru

Natankujte, použijte při placení svou kartu Shell ClubSmart a získáte okamžitě jednu hrací kartu s unikátním kódem navíc.

Více o Shell ClubSmart

1 Odstraňuje usazeniny, snižující výkon, a chrání před jejich tvorbou na klíčových součástech palivové soustavy, jako jsou sací ventily, případně vstřikovače paliva. Čistota a obnovení výkonu motoru se prokazují pomocí standardních testů a vlastních testů společnosti Shell. Při nepřetržitém používání Shell V-Power od prvního tankování. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

2 Odstraňuje usazeniny, snižující výkon, a chrání před jejich tvorbou na klíčových součástech palivové soustavy, jako jsou sací ventily, případně vstřikovače paliva. Úspora paliva při použití paliv Shell V-Power byla prokázána ve standardních a vlastních testech společnosti Shell. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

3 Odstraňuje usazeniny, snižující výkon, a chrání před jejich tvorbou na klíčových součástech palivové soustavy, jako jsou sací ventily, případně vstřikovače paliva. Čistota a obnovení výkonu motoru se prokazují pomocí standardních testů a vlastních testů společnosti Shell. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.