Nová káva Shell Café

Nová káva Shell Café

Následovali jsme své chuťové pohárky od cestování po světě a hledání těch nejlepších kávových zrn přes jejich míchání až po vytvoření dokonalé chuti kávy, abychom pro vás objevili exkluzivní chuť kávy Shell Café.

Získejte 5% slevu na kávu Shell Café. Pokaždé.

Skvělá chuť čerstvé kávy, pro kterou se vyplatí zastavit

Vychutnejte si exkluzivní kávu Shell Café i na cestách díky termohrnkům Shell. Nejen že se jednoduše čistí a uchovají výbornou chuť až 6 hodin, ale pokaždé, když si do nich dáte kávu Shell Café, získáte slevu 5 %. Akce probíhá od 16. 8. do 10. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Stačí nasbírat 5 samolepek a za doplatek 199 korun je váš

 • Hrnek kávy

  1 samolepka za každou kávu

  Stačí si dát šálek jakékoliv kávy Shell Café nebo Costa Express.

 • Tankovací stojan

  1 samolepka za každých 30 litrů paliva1

  Je jedno, které z našich skvělých paliv si vyberete, za každých 30 litrů je jedna samolepka vaše. Za jeden nákup můžete získat až 3 samolepky.

 • Útrata 250 Kč

  1 samolepka za každých 250 korun útraty v obchodu2

  Na stanici Shell si můžete dokoupit i něco důležitého pro svůj vůz, mycí program nebo něco dobrého v našem Shell Café.

 • Dopltek 199 Kč + 5 samolepek.

  Za 5 samolepek a doplatek 199 korun je termohrnek váš

  Jakmile nasbíráte pět samolepek, tak si za doplatek 199 korun můžete vybrat z našich termohrnků. A od příště už máte slevu 5 % na kávu do termohrnku, pokaždé.

1 samolepka za nákup každých 30 l jakýchkoliv paliv až do max. objemu 100 l.

1 samolepka za platbu každých 250 Kč za nákup v prodejně a umývacích programů; do této sumy se nezapočítává platba za kávu a za paliva, za které se samolepky vydávají samostatně. Samolepky se nevydávají za nákup mýtných služeb, karet paysafecard a dálničních známek.

Kampaň bude probíhat po dobu od 16. 8. do 10. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob na čerpacích stanicích Shell v České republice, jejichž seznam je uveden v pravidlech akce uveřejněných na www.shell.cz. Sleva 5 % je platná při nákupu jakékoliv kávy značky Shell Café, a to při nákupu do jednoho z termohrnků Shell, které je možné získat v rámci této akce.

Lepší 1 termohrnek než 1 000 jednorázových kelímků

Lepší 1 termohrnek než 1 000 jednorázových kelímků

Řídíme se 3 stupni recyklace, protože ta samotná nestačí. Je nutné začít redukovat množství vytvořeného odpadu (REDUCE). Druhou fází je opakované použití obalů (REUSE). Až třetí stupeň je recyklace (RECYCLE), kvůli čemuž třídíme odpad.

Máme pro vás dva nové druhy kávy

 • Kapka kávy padající do hrnku s kávou 100% Arabica

  100% ARABICA

  Tato káva je připravena z nejlepších jihoamerických zrn arabiky a středně pražena k dokonalosti, aby vynikla její svěží chuť s plnými ovocnými a květinovými tóny, které ve vás zanechají sladký́ karamelový́ nádech.

 • Kapka kávy padající do hrnku s kávou Espresso směs

  ESPRESSO SMĚS

  Nádherně vyvážené espresso ze zrn z jihovýchodní Asie a centrální Jižní Ameriky, které má elegantní sladkou kyselinu s výraznými tóny tmavé čokolády a svěží zakončení. Díky intenzivnímu pražení nabízí bohatou a krásně vyváženou chuť.

Certifikát Rainforest Alliance

Certifikát Rainforest Alliance

U našich směsí káv Shell Café dbáme nejen na prvotřídní kvalitu, ale i na podmínky při zpracování těch nejlepších zrn. Naše zrna 100% Arabica a Espresso směs se pyšní certifikátem Rainforest Aliance. Tento certifikát mohou získat pouze udržitelné produkty, jejichž výrobní proces pomáhá chránit lesy, zlepšovat živobytí zemědělců a lesních komunit a prosazovat jejich lidská práva. 

Tyto 3 pilíře – sociální, ekonomický a environmentální – posuzuje nezávislá porota a pro získání certifikátu musí být splněny všechny podmínky. Je pro nás důležité, aby naše výroba nejen nezhoršovala, ale naopak pomohla zmírnit dopady klimatické krize. Naším společným cílem je neustálé zlepšování a vzdělávání v oblasti udržitelnosti a pomoc farmářům.

Ušetřete 70 korun, stačí se stát členem Shell ClubSmart

Členové Shell ClubSmart u nás mají vždy něco navíc. Termohrnek Shell tak získáte po nasbírání 5 samolepek se slevou 70 Kč za pouhých 129 Kč. Pro to se vyplatí zastavit.

VÍCE O SHELL CLUBSMART

Více pro Motoristy

Vyhledavač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.