Prémiová paliva Shell V-Power nyní za cenu paliv Shell FuelSave

Ikona tankovacího stojanu Shell V-Power a kalendáře, kalendář zobrazuje úterý

Každé úterý Shell V-Power Diesel za cenu Shell FuelSave Diesel

Ikona tankovacího stojanu Shell V-Power a kalendáře, kalendář zobrazuje čtvrtek

Každý čtvrtek Shell V-Power 95 za cenu Shell FuelSave Natural 95

Akce probíhá od 15. 2. 2021 do 23. 5. 2021 na čerpacích stanicích Shell v České republice. Zvýhodněná cena se vztahuje na paliva Shell V-Power Diesel, a to vždy v úterý, a na paliva Shell V-Power 95, a to vždy ve čtvrtek, při transakci do 100 l paliva. Akce se nevztahuje na transakce realizované palivovou kartou Shell, a to v rozsahu, v jakém se kupující a Organizátor Akce smluvně dohodli, že rozhodnou cenou paliv Shell V-Power Diesel a/nebo Shell V-Power 95 je tzv. vyhlašovaná cena (tzv. List Price) namísto ceny stojanové (tzv. Pump Price).

Čím je Shell V-Power výjimečný?

 • Ikona motoru

  Co trápí dnešní motory?

  Moderní motory vyvíjejí stále větší tlak na vstřikování paliva, a proto je čistota motoru velmi důležitá pro udržení jeho optimální kondice. Časem se v motoru mohou tvořit karbonové usazeniny. Bylo mnohokrát prokázáno, že karbonové usazeniny mohou kromě výkonu nepříznivě ovlivnit spotřebu vašeho motoru a mohou vést k jeho rychlejšímu opotřebení.

 • Ikona motoru pod lupou

  Shell V-Power je vhodný i pro starší motory

  Nebáli jsme se podstoupit nezávislý test ve skutečném provozu3 a výsledek byl jednoznačný: čisticí vlastnosti naší prémiové nafty měly pozitivní vliv jak na kondici motoru, tak na spotřebu paliva. Po 10 000 ujetých kilometrech se u 12letého vozu se 173 000 najetými kilometry projevilo významné zlepšení provozních parametrů!

 • Ikona tankovacího stojanu Shell V-Power

  Prémiová čisticí schopnost

  Prémiová paliva Shell V-Power s posílenou technologií Shell DYNAFLEX napomáhají nejen zamezovat vzniku nových karbonových usazenin, ale zároveň odstraňují již existující usazeniny! Pravidelné tankování Shell V-Power pomáhá udržovat váš motor čistý a v optimální kondici2.

 • Ikona 3 osob, na posledního ukazuje šipka

  Každý náš třetí⁴ zákazník tankuje Shell V-Power

  Lepší účinnost motoru díky posílené technologii Shell DYNAFLEX potvrdily nejenom laboratorní a praktické testy, ale především zkušenosti stále rostoucího počtu českých řidičů, kteří Shell V-Power pro jeho příznivé vlastnosti tankují.

 • Ikona motoru, který se třpytí

  Síla Technologie Shell DYNAFLEX

  Všechna paliva Shell obsahují technologii Shell DYNAFLEX a paliva Shell V-Power ji obsahují ve vyšší koncentraci1. Technologie Shell DYNAFLEX byla vyvinuta primárně pro zvýšené nároky nejnovější generace motorů a představuje vyvrcholení mnohaletého vývojového programu, který zahrnoval testování během více než 3 milionů najetých kilometrů ve více než 240 vozidlech2.

 • Ikona zdvihnutého palce

  Ferrari i BMW M doporučují Shell V-Power

  Jako jediná značka na českém trhu vyvíjíme paliva špičkové kvality ve svých laboratořích již více než 100 let. Paliva Shell V-Power byla vyvinuta ve spolupráci s Ferrari. Závodní palivo Shell V-Power obsahuje více než 99 % stejných sloučenin jako naše nejvýkonnější palivo Shell V-Power Racing 100. Naše prémiová paliva jsou doporučována také pro značku BMW M.

1 V porovnání s palivy Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel.

2 Testy byly realizovány od roku 2009 na evropských a asijských vozidlech z široké škály předních výrobců vozidel. Ne všechna vozidla používaná při testech jsou k dispozici na trhu v České republice.

3 Nezávislý test Světa motorů najdete na zde.

4 Měřeno podílem litrů Shell V-Power natankovaných od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020 zákazníky na čerpacích stanicích Shell v České republice do soukromých vozů (tzv. nefiremní zákazníci určení dle zvolené platební metody při platbě za palivo) na celkovém objemu litrů paliv Shell natankovaných na čerpacích stanicích Shell v České republice ve stejném období stejným typem zákazníků. Zaokrouhleno na celé číslo.

Radost (z) motoru

Title:  { Shell_SVP_Promo_CZ_20s ONLINE} transcript

Duration: {0:20} minutes

Description:

{Customers at Shell stations will refuel with premium Shell V-Power fuel on selected days for the price of Shell FuelSave fuels. }

{ The offer is limited in time and is valid on specific days. Every Tuesday, customers can refuel with premium Shell V-Power Diesel for the price of Shell FuelSave Diesel, and every Thursday they can refuel with premium Shell V-Power 95 for the price of Shell FuelSave Natural 95. }

{ Shell_SVP_Promo_CZ_20s ONLINE } Transcript

[Background music plays]

{ energized music }

[Animated sequence]

 [Text displays]

{Každé úterý Shell V-Power Diesel

Každý čtvrtek Shell V-Power 95

Více na www.shell.cz

Go Well}

{Section subheader, e.g. scene transition/break}

[Conversation/ speech Title]

{Actor}

{Zbyšek Horák}

{ Využijte skvělé šance a poděkujte svému vozu.

Shell slaví 30 let v České republice a díky tomu natankujete každé úterý prémiové palivo

Shell V-Power Diesel a každý čtvrtek Shell V-Power 95 za cenu paliv Shell FuelSave.

Více na shell.cz. 

Shell. Go Well. }

[Visuals]

{Visual transition/change, e.g. Split screen, video footage, etc.}

{ Woman in car enjoying driving, night city view. Woman's pensive expression. Footage of a car speedometer, shifting gears, depressing the throttle. Shot of a refueling pistol - Shell V-Power 95. A red car is driving on the road}

Stále ještě váháte, zda svému autu dopřát to nejlepší od Shell? Vyzkoušejte a přesvědčte se sami.

Radujúci sa dvojica

500 bonusových bodů pro nové členy Shell ClubSmart*

Stáhněte si aplikaci Shell, zaregistrujte se do věrnostního programu Shell ClubSmart a získejte svou digitální kartu. Nemáte chytrý telefon nebo dáváte přednost počítači? Vezměte si kartu na stanici a zaregistrujte se přes web www.shellsmart.com. Nové členy teď za registraci odměňujeme 500 bonusovými body.

*Akce platí od 15. 2. 2021 do 23. 5. 2021. 500 bonusových bodů za registraci do programu Shell ClubSmart vám připíšeme na účet do 96 hodin od úspěšné registrace.

  

slovak market

30 let na českém trhu

S nadšením poskytujeme a neustále vylepšujeme zázemí všem motoristům na cestách. Naší největší pýchou jsou ale naše paliva, jejichž aditiva jako jediná firma vyvíjíme ve svých laboratořích. Jsme hrdí na naše úspěchy a inovace. A právě protože slavíme 30 let, přinášíme vám Šťastné dny Shell, kdy můžete natankovat prémiová paliva Shell V-Power za cenu paliv Shell FuelSave.

Více pro Motoristy

Vyhledavač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.