Auto vyjíždí z mycí linky Shell a v pravém dolním rohu jsou zobrazeny dárkové sady.

Udělejte svému autu radost

Kupte mycí program Perfektní lesk nebo Perfektní umytí spolu s vodou do ostřikovačů Smart a získáte dárkovou sadu Shell za zvýhodněnou cenu.

ZÍSKEJTE DÁRKOVOU SADU JEN ZA 69 KČ

Prémiový mycí program + Voda do ostřikovačů Smart = Dárková sada za 69 Kč

Stanice Shell s mycí linkou

Kupte mycí program Perfektní lesk nebo Perfektní umytí spolu s 4litrovou vodou do ostřikovačů Smart a získáte dárkovou sadu Shell za zvýhodněnou cenu 69 Kč.

2 balení vody do ostřikovačů Smart = Dárková sada za 69 Kč

Stanice Shell bez mycí linky

Kupte 2 balení 4litrové vody do ostřikovačů Smart a získáte dárkovou sadu Shell za zvýhodněnou cenu 69 Kč.

VYBERTE SI SVOU SADU

Balíček exteriér

 • Rozprašovací zelená láhev Sheron – čistič skel

  SHERON čistič skel

  Univerzální čisticí prostředek určený k čištění oken, keramických obkladů, monitorů, zrcadel, optiky apod. Nanáší se v tenké vrstvě prostřednictvím pistolového rozprašovače. Po nanesení vyleštěte ošetřovaný povrch do sucha. Vysoká účinnost i při použití malého množství přípravku.

 • Rozprašovací černá láhev Sheron – čistič disků

  SHERON čistič disků

  Určený pro čištění slitinových i ocelových disků kol opatřených lakovaným povrchem. Kromě běžných nečistot odstraňuje houževnaté nečistoty vznikající vlivem tření brzdového obložení, včetně vzdušné koroze. Při čištění disků vždy respektujte doporučení jejich výrobce!

 • Voňavý fialovo-bílý stromeček do auta

  SHERON osvěžovač Fresh Air New Car

  Závěsný papírový osvěžovač vzduchu ve tvaru lístku určený pro osvěžení prostoru v interiéru vozidla, zavazadlového prostoru nebo domácnosti. Obsahuje gumičku pro snadné zavěšení. Jedinečný, neotřelý tvar. Vydrží vonět až 40 dnů. Tón vůně New Car.

 • Červené balení vlhčených ubrousků na venkovní plasty

  SHERON ubrousky na venkovní plasty

  Vlhčené ubrousky na venkovní plasty jsou určeny k čištění a renovaci plastových dílů. Ošetřením ploch předcházíte jejich stárnutí a zabraňujete následkům působení atmosférických vlivů. Po použití výrobku uzavřete obal s nespotřebovanými ubrousky samolepicím uzávěrem.

Balíček INTERIÉR

 • Rozprašovací červená láhev Sheron – čistič interiérů

  SHERON čistič interiéru

  Určený pro čištění nesavých plastových povrchů v interiéru vozidla, jako např. plastové prahy, okolí pedálů, plastové sloupky atd. Ošetřený povrch získává matný efekt s antistatickými vlastnostmi. Zanechává příjemnou vůni.

 • Rozprašovací láhev s modrou tekutinou Sheron – odmlžení skel

  SHERON odmlžení skel

  Vysoce účinný a snadno aplikovatelný přípravek proti zamlžování oken v interiéru automobilu a nelakovaných hledí motocyklových přileb. Čistí sklo, zlepšuje výhled a nezanechává šmouhy. Pro optimální účinek neleštěte povrch do sucha, ale ponechejte na něm tenkou vrstvu přípravku.

 • Voňavý fialový stromeček do auta

  SHERON osvěžovač Fresh Air London

  Závěsný prémiový osvěžovač vzduchu s francouzskou parfemací určený především k provonění interiéru vozidel, ale i kanceláří a domácností. Obsahuje gumičku pro snadné zavěšení. Jedinečný, neotřelý tvar. Vydrží vonět až 40 dnů. Typ vůně London.

 • Červené balení vlhčených ubrousků na palubní desku

  SHERON ubrousky na palubní desku

  Vlhčené ubrousky na palubní desku jsou určeny k čištění palubní desky a dalších plastových částí interiéru vozidla. Odstraňují drobné nečistoty a prach. Vhodné i pro domácí použití. Po použití výrobku uzavřete obal s nespotřebovanými ubrousky samolepicím uzávěrem.

Akce probíhá od 30. 1. 2023 do 12. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob, a to na čerpacích stanicích Shell v ČR s myčkou uvedených v pravidlech akce. Za zakoupení 1× prémiového mycího programu Perfektní lesk nebo Perfektní umytí a 1× 4 l vody do ostřikovačů Smart v rámci jedné transakce získá zákazník dárkovou sadu Exteriér nebo Interiér za cenu 69 Kč. Výběr dárkové sady závisí na aktuální nabídce čerpací stanice. Za nákup těchto dárkových sad nebudou vydávány Shell ClubSmart body.