Modré auto BMW v mycí lince Shell

Péče, která se vám vrátí

ZÍSKEJTE DÁRKOVOU SADU AUTOKOSMETIKY SHELL JEN ZA 89 Kč

Ikonka prémiové mycí linky + ikonka 4l vody do ostřikovačů Smart = v kroužku je napsáno: Dárková sada za 89 Kč.

Čerpací stanice Shell s mycí linkou

Kupte mycí program Perfektní lesk nebo Perfektní umytí spolu se 4l vodou do ostřikovačů Smart a získáte dárkovou sadu autokosmetiky Shell za zvýhodněnou cenu 89 Kč.

2× ikonka 4l vody do ostřikovačů Smart = v kroužku je napsáno: Dárková sada za 89 Kč.

Čerpací stanice Shell bez mycí linky

Kupte 2 balení 4l vody do ostřikovačů Smart a získáte dárkovou sadu autokosmetiky Shell za zvýhodněnou cenu 89 Kč.

Vyberte si svou dárkovou sadu autokosmetiky Shell

Krabice autokosmetiky Shell pro úklid interiéru.

Interiér

Pro voňavý a dokonale čistý vnitřek auta za každé situace. Přesně k tomu je určena naše sada autokosmetiky Shell na čištění interiéru. S čističem palubní desky, ubrousky na palubní desku, ubrousky na sklo a osvěžovačem vzduchu špína nemá šanci!

Sada Interiér obsahuje:

 • Obrázek čističe palubní desky se zelenou etiketou

  Čistič palubní desky

  Ideální pro čištění a údržbu přístrojové desky a dalších vnitřních částí vozidla vyrobených z plastu nebo pryže. Jedinečné složení pro vytvoření trvanlivého antistatického povrchu, který zamezuje hromadění prachu a nečistot. Bezbarvý, oživuje a zvýrazňuje původní barvu povrchu. S příjemnou vůní. Použitelný i pro renovaci plastových kufrů, křesel, pohovek atd.

 • Obrázek ubrousku na sklo s modrou etiketou

  Ubrousky na palubní desku

  Ubrousky na palubní desku Shell. Účinně a snadno odstraňují nečistoty a oživují barvu vinylu, plastových a pryžových částí. Zanechávají příjemnou, svěží vůni. Balení lze snadno uložit 
 ve vozidle.

 • Obrázek ubrousku na sklo s modrou etiketou

  Ubrousky na sklo

  Ubrousky na sklo Shell. Účinně a rychle odstraňují nečistoty, mastnotu a silniční špínu ze skleněných povrchů. Balení lze snadno uložit ve vozidle.

 • Dlouhotrvající příjemná vůně ve tvaru mořské mušle. Osvěžuje a uvolňuje vůni po dobu až 30 dnů

  Osvěžovač vzduchu

  Dlouhotrvající příjemná vůně ve tvaru mořské mušle. Osvěžuje a uvolňuje vůni po dobu až 30 dnů.

Krabice autokosmetiky Shell pro úklid exteriéru

Exteriér

Čistič oken, ubrousky na sklo, jumbo houba a osvěžovač vzduchu, to všechno obsahuje naše sada autokosmetiky Shell.

Sada Exteriér obsahuje:

 • Obrázek čističe oken v zeleném obalu

  Čistič oken

  Čistí jakékoliv typy skel a zrcadel (automobilová zrcátka, okna, obrazovky televizorů, keramické obklady atd.). Účinně odstraňuje otisky prstů, špínu z vozovky, zbytky hmyzu, vosk, mastnotu a další znečištění. Nezanechává šmouhy. Velmi účinný. Obsahuje čpavek pro lesklý vyčištěný povrch.

 • Obrázek ubrousku na sklo s modrou etiketou

  Ubrousky na sklo

  Ubrousky na sklo Shell. Účinně a rychle odstraňují nečistoty, mastnotu a silniční špínu ze skleněných povrchů. Balení lze snadno uložit ve vozidle.

 • Obrázek ubrousku na sklo s modrou etiketou

  Jumbo houba

  Velká, odolná, extra měkká a savá mycí houba. Umožňuje důkladné odstranění silných nečistot a skvrn bez poškrábání čištěného povrchu. Perfektní pro mytí a čištění karoserií automobilů, hliníkových ráfků a světlometů.

 • Obrázek osvěžovače vzduchu v modrém balení.

  Osvěžovač vzduchu

  Dlouhotrvající příjemná vůně ve tvaru mořské mušle. Osvěžuje a uvolňuje vůni po dobu až 30 dnů.

Členové Shell ClubSmart mohou získat dárkovou sadu autokosmetiky Shell za pouhých 9 Kč

Kupte prémiový mycí program spolu s 4l vodou do ostřikovačů Smart nebo kupte rovnou 2 balení 4l vody do ostřikovačů Smart a své Shell ClubSmart body využijte k získání slevy na dárkovou sadu autokosmetiky Shell za zvýhodněnou cenu. Pokud máte například na svém kontě 800 Shell ClubSmart bodů, můžete je vyměnit za slevu na nákup dárkové sady autokosmetiky Shell a doplatit pouze 9 korun.

Chci se také stát členem

Pro čerpací stanice s mycí linkou: Akce probíhá od 12. 2. do 24. 3. 2024 nebo do vyprodání zásob, a to na čerpacích stanicích Shell v ČR s myčkou uvedených v pravidlech akce. Za zakoupení 
 1× prémiového mycího programu Perfektní lesk nebo Perfektní umytí a 1× 4l vody do ostřikovačů Smart v rámci jedné transakce získá zákazník dárkovou sadu Exteriér nebo Interiér za cenu 89 Kč. Výběr dárkové sady závisí na aktuální nabídce čerpací stanice. Za nákup těchto dárkových sad nebudou vydávány Shell ClubSmart body.

Pro čerpací stanice bez mycí linky: Akce probíhá od 12. 2. do 24. 3. 2024 nebo do vyprodání zásob, a to na čerpacích stanicích Shell v ČR bez myčky uvedených v pravidlech akce. Za zakoupení 2× 4l vody do ostřikovačů Smart v rámci jedné transakce získá zákazník dárkovou sadu Exteriér nebo Interiér za cenu 89 Kč. Výběr dárkové sady závisí na aktuální nabídce čerpací stanice. Za nákup těchto dárkových sad nebudou vydávány Shell ClubSmart body.

Může vás také zajímat

Mycí linka na stanicích Shell

Chcete mít auto jako nové? Mycí linky Shell jsou nejlepší volbou pro váš vůz.

Voda do ostřikovačů Smart

Vyberte si z nabídky vod do ostřikovačů, sbírejte body Shell ClubSmart a objevte svět plný výhod.