Akce prodloužena do 31. 8. 2020

Věrnost se vyplácí!

Získejte osvěžující perlivé víno nebo dobré pivo nebo výběrové prvotřídní čaje po nasbírání 6 samolepek.

 • 1 mytí Perfektní lesk nebo perfektní umytí = 2 samolepky
 • 1 mytí Standard = 1 samolepka

Výhody mycích programů Shell

 • Ochranný prémiový nanovosk + sezónní předmytí k prémiovým programům
 • Až 200 Shell ClubSmart bodů za jedno umytí!
 • Kartáče SofTecs® šetrné ke karoserii s maximální hustotou vláken
 • Tlakové předmytí, mytí kol a disků vozu
 • Aktivní pěna a dvojité mytí kartáči

Pročtěte si pravidla akce a prohlédněte si seznam stanic, na kterých mycí linky najdete.

Více informací na vybraných čerpacích stanicích Shell s mycí linkou.

ODMĚNY ZA PRÉMIOVÉ MYTÍ:

 • Krušovice 4× 0,5 l
 • Heineken 4× 0,5 l
 • Sada Čajů Evergreen 60 Sáčků
 • Sada Čajů Classical 60 Sáčků
 • Lambrusco Bellissimobianco 1,5 l

ODMĚNY ZA PRÉMIOVÉ MYTÍ

Krušovice 4× 0,5 l

4 balení Krušovice piva

KRÁLOVSKÉ PIVO

Krušovice patří mezi nejstarší české pivní značky s kořeny sahajícími až do roku 1581. Jako jediná česká pivní značka byla ve vlastnictví české královské koruny, když ji v roce 1583 koupil český král a římský císař Rudolf II. Místní sládci vaří Krušovice více než 430 let z těch nejlepších domácích surovin – aromatického žateckého chmele, vynikající vody z křivoklátských lesů a výběrových českých a moravských ječmenů.

 

Heineken 4× 0,5 l

4 balení Heineken piva

IKONICKÝ PRÉMIOVÝ LEŽÁK

Pivo Heineken je jednou z mezinárodně nejprodávanějších značek piva, vychutnat si ho můžete ve 192 zemích světa. Ty nejkvalitnější suroviny a velmi vysoké nároky na přípravu dělají z tohoto zlatavého moku opravdu potěšující pivní zážitek. Heineken je významným partnerem prestižní fotbalové Ligy mistrů UEFA, filmů s Jamesem Bondem i řady světových hudebních festivalů.

Sada Čajů Evergreen 60 Sáčků

Sada čajů Evergreen

TREFA DO ZELENÉHO

Sada čajů Evergreen nabízí paletu těch nejlepších zelených čajů, které si vás získají svou jemnou chutí a podmanivou vůní. Obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek, včetně vitaminu C. Jemné bylinné a ovocné aroma vnese příjemný okamžik nad šálkem do každého vašeho dne. Balení obsahuje 10× 6 druhů zeleného čaje: Green Tea, Jasmine Romance, Mint Mystique, Raspberry and Pomegranate, Lemon Vitality, Strawberry and Kiwi.

Sada Čajů Classical 60 Sáčků

Sada čajů Classical

ČAJOVÁ KLASIKA

Sada čajů Classical obsahuje to nejlepší z nabídky černých čajů. Najdete v ní výrazné a silné čaje, ale také čaje slabší, bez obsahu kofeinu, pro poklidné večery. Nechte se unést blahodárnými účinky, které povzbudí vaše tělo i mysl, a dopřejte si tradiční čaje vysoké kvality. Balení obsahuje 10× 6 druhů černého čaje: Earl Grey, English Breakfast, English No.1, Ceylon, Darjeeling, Evening Decaffeinated.

Lambrusco Bellissimo Bia 1,5 l

lahev Lambrusco vina

OSVĚŽUJÍCÍ PERLIVÉ VÍNO

Lambrusco Bellissimo je populární italské bílé polosladké šumivé víno s jemnou perlivostí a ovocnou vůní plnou svěží chuti. Vychutnejte si gejzír bublinek a navoďte skvělou atmosféru při posezení s přáteli. Víno je vhodné podávat při teplotě 8—10 °C. Může být skvělým aperitivem nebo vhodně doprovodí dezerty a sladká jídla.

Akce platí na vybraných čerpacích stanicích Shell od 1. 5. 2019 do 31. 8. 2020 nebo do vyčerpání zásob. Věrnostní kartu s nasbíranými samolepkami je nutné vyměnit za vybranou odměnu do 5 měsíců od jejího vydání. V případě výběru piva nebo čaje si zákazník může vybrat vždy jednu ze dvou variant této odměny.

Více v části motoristé

Deli by Shell káva

Auto potřebuje palivo a řidiči zase kávu, to je nad slunce jasné. A naše nová káva probudí vaše cesty! Vyzkoušejte dva nové druhy kávy ve svém oblíbeném nápoji.