Začátek kampaně: 15. 9. 2020

JAK SBÍRAT SAMOLEPKY?

 • Alt text

  PERFEKTNÍ UMYTÍ A PERFEKTNÍ LESK

  Využijte našich prémiových mycích programů Perfektní lesk nebo Perfektní umytí, a získáte 2 samolepky.

 • Alt text

  MYCÍ PROGRAM STANDARD

  Využijte mycího programu Standard, a získáte 1 samolepku.

Mladá žena v odraze právě umytého auta

Proč si vybrat prémiový mycí program?

 • Ochranný prémiový nanovosk a sezonní předmytí
 • Až 200 Shell ClubSmart bodů za jedno umytí 
 • Kartáče SofTecs® šetrné ke karoserii s maximální hustotou vláken 
 • Tlakové předmytí, mytí kol a disků vozu 
 • Aktivní pěna a dvojité mytí kartáči

 

 

Prémiové umytí: rychlejší cesta k odměnám

Prémiové mycí programy Perfektní lesk nebo Perfektní umytí vám přinášejí nejen dokonalou péči o váš vůz, ale také díky nim rychleji sbíráte samolepky. A pokud nasbíráte 6 samolepek do 3 měsíců od vydání karty, můžete si vybrat jednu z našich prémiových odměn.

NOVÉ, JEŠTĚ LEPŠÍ ODMĚNY

ZA NASBÍRÁNÍ 6 SAMOLEPEK DO 3 MĚSÍCŮ

Zonin Prosecco Doc Cuvée 1821

Zonin Prosecco Doc Cuvée 1821, 750 ml

Zonin Prosecco vám pomůže radovat se i z těch zdánlivě obyčejných momentů. Jeho čerstvá ovocná chuť umožňuje snadné skloubení s jakýmkoliv druhem jídla a báječně poslouží pro přípitek. Nechte se okouzlit třpytem jeho jemné, perleťové pěny a užijte si vytříbenou chuť šumivého vína. Casa Vinicola Zonin je známé rodinné vinařství, které funguje již více než 190 let. Právě Zonin byl jedním z prvních výrobců, kteří od počátků pevně věřili tomu, že se vína z kategorie Prosecco dostanou do srdcí všech milovníků vína. A měli pravdu…

Pralinky Lindt, 200 g

Pralinky Lindt, 200 g

Máte rádi sladké? Pak musíte milovat i tu bezesporu nejoblíbenější sladkost na světě – čokoládu. Při výrobě prémiové čokolády Lindt záleží na každém detailu. Dopřejte si tyto tradiční čokoládové pralinky Lindt. Vaše smysly pohladí lehce se rozpouštějící nugát, nejjemnější marcipánové speciality a křupavé oříšky a mandle. Prémiové bonboniéry jsou to pravé, když si chcete dopřát chvilku pro sebe nebo si vychutnat chvíle s přáteli.

Raymond Huet Metallic Label

Raymond Huet Bordeaux Metallic Label, 0,75 l

Z francouzského Bordeaux je toto suché červené révové víno z odrůd Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Petit Verdot. Jeho temně fialová barva vykouzlí ve vaší sklence svěží červené odlesky a nádherná, bohatá vůně s tóny černého rybízu, lesních plodů a jahod vás uvede v pokušení ochutnat. Svěží tělnatá chuť tohoto vína je perfektní pro párování s grilovaným hovězím masem, různými druhy omáček, ke zvěřině či sýrům. Toto víno získalo ocenění od samotného Michela Rollanda, jednoho z nejlepších světových enologů (vědní obor pojednávající o víně a vinařství).

Vůně Yankee Candle

Vůně Yankee Candle

Vraťte se z cest do domova protknutého uklidňujícími vůněmi. Po dlouhém dni v práci nebo na cestách vám plné vůně Yankee Candle pomohou se uvolnit a užít si zbytek dne bez stresu. Napojte se na voňavou vlnu relaxace, která do vaší domácnosti přinese pohodu a klid na duši. To vše pouhým zapálením svíčky Yankee Candle. Vyberte si svíčku Yankee Candle 104 g dle aktuální dostupnosti. Všechny svíčky jsou vyrobeny jen z těch nejlepších surovin, jako například čistě přírodní bavlněné knoty bez všech příměsí, parafín v nejvyšší kvalitě. Knot každé svíčky je ručně narovnán a svíce vyhoří až za 20–30 hodin.

ZA NASBÍRÁNÍ 6 SAMOLEPEK DO 5 MĚSÍCŮ

Sada čajů Evergreen, 60 sáčků

Sada čajů Evergreen, 60 sáčků

Sada čajů Evergreen nabízí paletu těch nejlepších zelených čajů, které si vás získají svou jemnou chutí a podmanivou vůní. Obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek, včetně vitaminu C. Jemné bylinné a ovocné aroma vnese příjemný okamžik nad šálkem do každého vašeho dne. Balení obsahuje 10× 6 druhů zeleného čaje: Green Tea, Jasmine Romance, Mint Mystique, Raspberry and Pomegranate, Lemon Vitality, Strawberry and Kiwi.

Sada čajů Classical, 60 sáčků

Sada čajů Classical, 60 sáčků

Sada čajů Classical obsahuje to nejlepší z nabídky černých čajů. Najdete v ní výrazné a silné čaje, ale také čaje slabší, bez obsahu kofeinu, pro poklidné večery. Nechte se unést blahodárnými účinky, které povzbudí vaše tělo i mysl, a dopřejte si tradiční čaje vysoké kvality. Balení obsahuje 10× 6 druhů černého čaje: Earl Grey, English Breakfast, English No.1, Ceylon, Darjeeling, Evening Decaffeinated.

Krušovice, 4× 0,5 l

Krušovice, 4× 0,5 l

Krušovice patří mezi nejstarší české pivní značky s kořeny sahajícími až do roku 1581. Jako jediná česká pivní značka byly ve vlastnictví české královské koruny, když je v roce 1583 koupil český král a římský císař Rudolf II. Místní sládci vaří Krušovice více než 430 let z těch nejlepších domácích surovin – aromatického žateckého chmele, vynikající vody z křivoklátských lesů a výběrových českých a moravských ječmenů.

Heineken, 4× 0,5 l

Heineken, 4× 0,5 l

Pivo Heineken je jednou z mezinárodně nejprodávanějších značek piva, vychutnat si ho můžete ve 192 zemích světa. Ty nejkvalitnější suroviny a velmi vysoké nároky na přípravu dělají z tohoto zlatavého moku opravdu potěšující pivní zážitek. Heineken je významným partnerem prestižní fotbalové Ligy mistrů UEFA, filmů s Jamesem Bondem i řady světových hudebních festivalů.

Akce platí na vybraných čerpacích stanicích Shell od 15. 9. 2020 do 31. 12. 2021 nebo do vyčerpání zásob. K získání odměny je třeba předložit při obdržení poslední samolepky kompletně vyplněnou věrnostní kartu, a to nejpozději do 3, resp. 5 měsíců od data jejího vydání uvedeného na první straně věrnostní karty. Více na www.shell.cz.

PERFEKTNÍ PÉČE O VAŠE AUTO

Prémiová mycí linka

Chcete mít auto jako nové?

Shell ClubSmart

S věrnostním programem Shell ClubSmart můžete získat spoustu odměn, výhod nebo třeba slevy na nákup za body.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.