PŘIPOJTE SE K TĚM, KTEŘÍ SVÉ CESTY MILUJÍ!

Naším cílem v Shell je zpříjemnit vám vaše každodenní cesty a dodat jim pokaždé něco extra. Vždy jdeme o krok dál ve snaze uspokojit potřeby řidičů a řidiček nejenom na dlouhých cestách, ale i na těch úplně nejkratších, které se staly každodenní rutinou. Ať už se jedná o prvotřídní paliva, lahodné občerstvení deli by Shell, nebo inovovaný věrnostní program Shell ClubSmart. Shell je kvalita, kterou si můžete dovolit! 

 

Je jen na vás, čím uděláte svou cestu výjimečnou. Ať už je to příjemné povídání se spolujezdci, kochání se ubíhající krajinou, samotná jízda, nebo třeba sladké potěšení z delikátního muffinu. Ať už vám cestu zpříjemní cokoli, udělejte to! A nezapomeňte s námi své báječné chvíle sdílet a inspirovat tak ostatní pod hashtagem #MilujuKazdouCestu

 

MÁME PRO VÁS PÁR TIPŮ, JAK PROMĚNIT KAŽDOU CESTU V ZÁŽITEK

 • woman in car

  Buďte za hvězdu

  Zazpívejte si svou oblíbenou písničku z plna hrdla, jako by se nikdo nedíval. A i kdyby se někdo díval, ukažte, jak to umíte rozjet!
 • woman with snacks

  Hravým nápadům se meze nekladou

  Kupte si například balení bonbonů a snězte jeden vždy, když uvidíte bílé auto. Nebo si dopřejte hned dva, když minete auto krásně čisté a nablýskané!
 • people in car

  Užívejte si zábavné konverzace

  Vymyslete svým spolujezdcům zábavné téma k diskusi. Bavte se klidně o tom, jakým byste chtěli být superhrdinou nebo třeba zvířetem. Hm?
 • women on car

  Necestujte, objevujte!

  Vyzkoušejte každý den jinou trasu. Možná budete překvapeni, jaká úžasná místa při tom objevíte!
 • steering wheel

  Kolony nemusí být nuda

  Stáhněte si audioknihy a poslouchejte je místo rádia. S napínavými příběhy se na dopravní kolony začnete i těšit!
 • hands

  Buďte tým

  Hrajte si! Mávejte například na lidi v ostatních autech. Ten, komu zamává zpět nejvíc lidí, vyhrává. Kdo prohraje, platí na další zastávce sladkosti pro všechny.

BAVÍ NÁS, KDYŽ SI SVÉ CESTY UŽÍVÁTE A JEDEME V TOM S VÁMI

Shell V-Power

Jako jediná značka čerpacích stanic na českém trhu vyvíjíme paliva špičkové kvality ve vlastních laboratořích již více než 100 let. Dopřejte svému motoru naše nejlepší palivo i vy!

Cestujte s chutí

Proč se ošidit malou svačinkou, když si můžete dopřát opravdu výborné jídlo? Vyzkoušejte naše dobroty, které najdete v koutku deli by Shell. 

Sbírejte výhody

Členové věrnostního programu Shell ClubSmart mají spoustu jedinečných výhod. Zjistěte jaké.