Jak model BMW M získáte?

  • Shell V-power icon

    Min. 30 litrů Shell V-Power a 59 Kč

    Natankujte alespoň 30 litrů prémiového paliva Shell V-Power a za doplatek 59 Kč si vyberte jeden ze čtyř modelů BMW M na slanou vodu.

  • Shell Fuel save icon

    Min. 30 litrů Shell FuelSave a 79 Kč

    Natankujte alespoň 30 litrů paliva Shell FuelSave a za doplatek 79 Kč si vyberte jeden ze čtyř modelů BMW M na slanou vodu.

Jak funguje slanovodní baterie?

Slaná voda sama o sobě energii nevyrábí, ale slanovodní baterie obsahuje malou kovovou destičku, kde je uložena energie. Jakmile dojde ke kontaktu destičky se slanou vodou, elektrony se dají do pohybu a vzniká elektřina. Slaná voda tak získává energii z kovové destičky a váš model je připraven vyrazit. Motor se rozběhne maximálně do jedné minuty. Každou slanovodní baterii lze použít dvakrát či třikrát, dohromady po dobu zhruba 30 minut. Po rozložení lze části baterie recyklovat.

Maximum zábavy s dalšími doplňky

K modelům BMW M si můžete dokoupit také 3,5 metru dlouhou závodní dráhu ze 100% organického materiálu. Je vyrobena z hmoty, která zbude při lisování třtinové šťávy a která je také základem etanolu, nejběžnějšího biopaliva na světě. Získáte ji za 79 Kč nebo výměnou za 790 Shell ClubSmart bodů. Dráhu si ozdobte přiloženými samolepkami nebo pokreslete – a závody můžou začít!

Až vyčerpáte energii ze slanovodní baterie, nahraďte ji dobíjecí lithiovou baterií s USB kabelem s efektem podsvícení. Dobíjecí baterii získáte za 79 Kč nebo výměnou za 790 Shell ClubSmart bodů.

Slaná zábava na dlouhé cesty

Užijte si zábavu s modely BMW M i ve svém mobilu. V aplikaci Shell Racing se můžete každý den účastnit nových závodů, stavět své vlastní tratě a sdílet je s celým světem. Stáhněte si zdarma aplikaci Shell Racing a pořádně to osolte!

Chci si zdarma stáhnout aplikaci Shell Racing

Logo BMW a slovní ochranná známka BMW jsou ochranné známky společnosti BMW AG a jsou používány na základě licence.

ZJISTĚTE VÍCE O SHELL V-POWER

Shell V-Power 95

Zjistěte více o našem prémiovém benzinovém palivu.

Shell V-Power Racing 100

Zjistěte více o našem nejvýkonnějším palivu.

Shell V-Power Diesel

Zjistěte více o našem prémiovém dieselovém palivu.