Autíčka na dálkové ovládání

BMW M MOTORSPORT NASBÍREJTE CELOU KOLEKCI

Chcete si z našich stanic odvézt model BMW M Motorsport? Teď můžete! Stačí natankovat alespoň 30 l vašeho oblíbeného paliva Shell a BMW M Motorsport na dálkové ovládání přes Bluetooth může být vaše.

Zastavte se na SHELL a odvezte si model BMW M Motorsport

  • Logo Shell V-Power na červeném pozadí

    Natankujte alespoň 30 litrů Shell V-Power a model BMW M Motorsport získáte za 299 Kč

    Žádné samolepky, žádné čekání. Natankujte alespoň 30 litrů paliva Shell V Power a odvezte si jeden z modelů BMW M Motorsport za zvýhodněnou cenu 299 Kč.

  • Logo Shell FuelSave na žlutém pozadí

    Natankujte alespoň 30 litrů Shell FuelSave a model BMW M Motorsport získáte za 349 Kč

    Jednodušeji už to nejde. Přijedete, natankujete alespoň 30 litrů Shell FuelSave a za doplatek 349 Kč si můžete vybrat jakýkoli model z kolekce BMW M Motorsport.

Kolekce BMW M MOTORSPORT

Bílý model BMW M5, model pouze pro členy Shell ClubSmart

BMW M5

Safety Car vychází z vysoce výkonného sedanu BMW M5 Competition a díky němu jsou světově proslulé závodní okruhy o něco bezpečnější.

Bílý model BMW M3

BMW M3

Ikona řady BMW M Motorsport. Od roku 1986 mnohokrát projelo cílovou čarou jako číslo 1.

Bílý model BMW 3.0 CSL

BMW 3.0 CSL

Šest evropských šampionátů a senzační rekord na Nürburgringu – kdekoli se tento model objevil, tam zazářil.

Černý model BMW Z4 GT3

BMW Z4 GT3

Velmi úspěšný model scény GT3 jasně prokázal svou schopnost vyhrávat závody.

Černobílý model BMW M4 GT3

BMW M4 GT3

Od začátku sezony 2022 se tento model utkává s prvotřídními soupeři v nejlepších sériích automobilových závodů na světě.

Černý mobil, na jehož obrazovce je ukázkové ovládání autíčka pomocí mobilu.

Dálkové ovládání máte v kapse

Váš telefon se stane dálkovým ovladačem pomocí jednoduché aplikace Shell Racing. Stačí model spárovat s telefonem a můžete závodit.

Model BMW M Safety Car pouze pro členy Shell ClubSmart

Víte, že pro členy věrnostního programu Shell ClubSmart máme vždy něco
navíc. Tentokrát můžete exkluzivně získat BMW M5 Safety Car. Nejste členem Shell ClubSmart? Registrujte se v aplikaci Shell zdarma ještě dnes.

Chci se stát členem

NĚKTERÉ VĚCI SI ZA PENÍZE NEKOUPÍTE, ALE NA SHELL JE MŮŽETE VYHRÁT

Černé autíčko BMW M Safety Car

Vyhrajte prémiový model BMW M Safety Car za prémiové mytí

1 500 šťastlivců získá exkluzivní, neprodejný model BMW M Safety Car v černé barvě. Stačí zakoupit prémiový mycí program Perfektní lesk nebo Perfektní umytí a zařadit se do slosování.

VÍCE INFORMACÍ O SOUTĚŽI NAJDETE ZDE

Ruce držící mobil

Všechny modely jsou na dálkové ovládání přes Bluetooth

Stačí si jen stáhnout aplikaci Shell Racing do vašeho chytrého telefonu, který zároveň poslouží jako ovladač. S BMW M Motorsport se stanete šampionem okruhu! Odkaz na aplikaci najdete také na každém obalu modelu, stačí na QR kód namířit telefon se zapnutou aplikací fotoaparátu. Pak stačí zapnout baterii, spárovat zařízení a můžete závodit.

Závodní auto na výměně gum

BMW M slaví 50 let

Partnerství mezi Shell a BMW trvá již několik dekád. Naši vědci spolu se specialisty z BMW M Motorsport vyvíjejí nejvýkonnější oleje a maziva, které jsou následně testovány jezdci BMW v těch nejkrušnějších podmínkách přímo na závodní trati. Není náhodou, že BMW M Motorsport také doporučuje naše nejvýkonnější paliva Shell V-Power.

Máme radost, že vám na Shell můžeme nabídnout kolekci BMW M Motorsport právě letos, kdy legendární řada M slaví 50. výročí.

AKCE PLATÍ OD 29. 8. DO 20. 11. 2022 NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Akce probíhá na čerpacích stanicích Shell v ČR s výjimkou čerpací stanice 8536 Shell Nové Město na Moravě od 29. 8. do 20. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob. Výběr modelů závisí na aktuální nabídce čerpací stanice. Za nákup modelů z kolekce BMW M MOTORSPORT nebudou v době konání Akce vydávány Shell ClubSmart body. Slovní ochranná známka a logo Bluetooth® jsou registrované ochranné známky vlastněné Bluetooth SIG, Inc., a jejich využití ze strany BrandBase B.V. je na základě licence. Další ochranné známky a obchodní názvy náležejí jejich příslušným vlastníkům. Logo a slovní ochranná známka BMW jsou ochranné známky BMW AG a jsou použity na základě licence.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Mohlo By Vás Také Zajímat

Vyhledávač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.

Nová aplikace Shell

Využívejte výhody členství ve věrnostním programu Shell ClubSmart na cestách a získejte skvělé nabídky na bonusové body či přehled o výši své slevy za body. Díky nové aplikaci Shell budete mít všechny služby a další výhody stále při sobě.