V Této Sekci

Prázdninová odměna s aplikací Shell

Používejte digitální kartu Shell ClubSmart a my vás po celé léto budeme odměňovat 50 % bodů navíc! Za první přihlášení do aplikace Shell a první transakci získáte navíc 200 bodů. Tak neváhejte, stáhněte si aplikaci a sbírejte body s digitální kartou 1,5× rychleji! Akce probíhá od 19. 7. do 31. 8. 2021 na čerpacích stanicích Shell v České republice.

Nové úžasné výhody pro členy Shell ClubSmart

Představujeme vám nové úžasné benefity Shell ClubSmart!

Mycí programy s odměnou. Kterou si vyberete vy?

Vy odměníte své auto, my odměníme vás. Za každé umytí v naší mycí lince teď získáte samolepky, které můžete proměnit ve skvělé odměny. Stačí nasbírat 6 samolepek do 3, resp. 5 měsíců, a odměna bude vaše. Akce probíhá na vybraných čerpacích stanicích.

Nabídky prodejny pro Vás

Prohlídnete si nabídky a akce Shell obchodu

Prémiová mycí linka

Chcete mít auto jako nové?

Tři Hot dogy, jak se patří

Tři Hot dogy, jak se patří

Přepadl vaši posádku hlad? Vyberte jí ze tří našich výtečných Hot dogů – Klobásový, Sýrový nebo Debrecínka – a můžete se těšit na chvilku ticha. To možná přeháníme, pravděpodobně uslyšíte slastné mlaskání. Alespoň však budete mít jistotu, že jsou všichni spokojeni. Vychutnejte si i vy naše kvalitní Hot dogy s vysokým obsahem masa. Dobrou chuť.

Hot dog Klasik s prekvapením

Hot dog Klasik s prekvapením

Léto je v plném proudu a s ním i zábava pro ty nejmenší. Dejte si u nás šťavnatý Hot dog Klasik bez přidaných konzervantů a dostanete k němu krabičku pro děti k vymalování. Uvnitř najdete pastelky, vlhčené ubrousky a Igráčka na hraní. A cesta je hned veselejší!

Mohlo By Vás Také Zajímat

Vyhledavač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.