Shell Café

Shell Café

Dopřát si dobrou kávu a vyrazit na cestu je pro většinu z nás automatická denní rutina. My v Shellu to ale jako běžnou záležitost nevnímáme. Našim přáním je, abyste se u nás cítili jako ve své oblíbené kavárně, kde vás přivítá vůně čerstvé kávy a milý personál.

Shell Café

Péče o auto

Prémiová mycí linka

Chcete mít auto jako nové? Mycí linky Shell jsou nejlepší volbou pro váš vůz.

Oleje a maziva Shell

Zde se dozvíte více o olejích a mazivech Shell.

V této sekci

Venkovní obsluha Shell

Když zavítáte k nám na čerpací stanici Shell, pozdraví vás a usměje se. Vy si ale pořád nejste jisti, kdo ta osoba v červené bundě je? Seznamte se. To je venkovní obsluha Shell – naše unikátní služba, díky které se budete cítit jako na velké ceně. Natankuje vám a pomůže s údržbou, zatímco vy si můžete skočit na kávu a dort od Shell Café.

Shell SmartPay – pohodlná platba z auta

Spěcháte a nepotřebujete nakoupit nebo si dát naši výbornou kávu a rychlé občerstvení? Chcete jen rychle natankovat, zaplatit a jet dál? Vyzkoušejte novou mobilní platbu Shell SmartPay v aplikaci Shell a plaťte za palivo pohodlně z auta.

Billa Stop & Shop

Koncept Billa Stop & Shop spojuje výhody čerpací stanice a klasického obchodu již 6 let a na 70 čerpacích stanicích Shell.

Vyhledávač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.

Paliva Shell

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.

Aplikace Shell

Využívejte výhody členství ve věrnostním programu Shell ClubSmart na cestách a získejte skvělé nabídky na bonusové body či přehled o výši své slevy za body. Díky nové aplikaci Shell budete mít všechny služby a další výhody stále při sobě.

Shell ClubSmart

S věrnostním programem Shell ClubSmart můžete získat spoustu odměn, výhod nebo třeba slevy na nákup za body.

Oleje a maziva Shell

Zde se dozvíte více o olejích a mazivech Shell.