Ředitelka korporátní komunikace Shell Jana Voštinárová a ředitelka nadace Dita Loudilová předaly porodnici Nymburk moderní zdravotnické vybavení za více než 400 000 Kč, které přispěje ke zkvalitnění péče o matky a novorozence.

Nové vybavení zahrnuje 6 novorozeneckých lůžek, infuzní dávkovač, monitory a také kojeneckou váhu. Jedná se o další důležitý krok ve snaze zlepšit péči o matky a novorozence, který navazuje na předchozí rekonstrukci porodnice a výstavbu nových rodinných podkrovních apartmánů.

Nadace Kapka naděje mohla toto vybavení darovat i díky finanční podpoře společnosti Shell.

„S Nadačním fondem Kapka naděje spolupracujeme již 20 let. Za tu dobu jsme pomohli různým zdravotnickým zařízením po celé České republice. Z takových předání potřebného vybavení máme velkou radost, protože jsou hmatatelným výsledkem spolupráce, která má pro nás smysl i ve vztahu k našim zákazníkům. Ti se mohou k pomoci v regionech zapojit prostřednictvím věrnostního programu Shell ClubSmart, ve kterém mají možnost darovat své nasbírané body na konto Nadačního fondu Kapka naděje,“ říká Jana Voštinárová, ředitelka korporátní komunikace Shell.

Členové věrnostního programu Shell ClubSmart mohou své body darovat celoročně. Za každý bod připíše Shell na konto nadace 1 Kč.