Co je ti? Nic. je nový dokument o duševním zdraví dětí v České republice. Za jeho vznikem stojí produkční tým České televize a Nadační fond Kapka naděje za finanční podpory společnosti Shell Czech Republic a.s. Dokument vypráví skutečné příběhy dětí, které trpí různými psychickými poruchami, doplněné o názory renomovaných odborníků a lékařů.

„Svět kolem nás je komplikovaný, což ovlivňuje i to, jak realitu vnitřně prožíváme. Péče o duševní zdraví je proto důležitou součástí i interní kultury společnosti Shell, která svým zaměstnancům otevírá různorodé nabídky v oblasti prevence a podpory zdraví. Projekty, jejichž cílem je zlepšit duševní zdraví lidí, podporujeme i v širším měřítku. Příkladem je právě finanční podpora vzniku tohoto důležitého dokumentu. Věříme, že vzbudí zájem veřejnosti o toto téma a díky němu pomůžeme dětem a jejich rodinám na cestě ke zdravé budoucnosti,“ říká Daniel Vagaský, generální ředitel Shell Czech Republic a.s.

Na aktivity Kapky naděje mohou i nadále přispívat členové věrnostního programu Shell ClubSmart prostřednictvím svých nasbíraných bodů. Za každý věnovaný bod pak Shell převede na konto nadačního fondu 1 Kč. „S Kapkou naděje spolupracujeme už téměř neuvěřitelných 20 let. Za tu dobu jsme podpořili nespočet smysluplných projektů. Jsem rád, že jsme našli partnera, který svojí činností zachraňuje nebo zlepšuje životy mnoha pacientů. Naši zákazníci si tak mohou být jistí, že jejich darované body pomohou těm, kteří to opravdu potřebují,“ uzavírá Daniel Vagaský.

Dokument bude mít premiéru 10. října na Světový den duševního zdraví v České televizi a poté bude k vidění na iVysílání.