Společnosti Shell a BMW spojuje partnerství, které zákazníci vidí nejen na závodních okruzích, ale mohou ho zažít i na čerpacích stanicích. Letos se díky tomuto partnerství mohli zákazníci zapojit do soutěže o značkové předměty BMW, jako je kufr, koloběžka, batoh nebo deštník. Navíc hlavní cenou soutěže bylo BMW 320i v barvě Melbourne Red a ve výbavě M Sport. To si odvezl Tomáš z Prahy, který při slavnostním předávání neskrýval radost a nadšení. Prozradil, že jeho první cestou bude dlouho vysněný roadtrip po Evropě.

„Našim zákazníkům garantujeme nejlepší kvalitu paliv, občerstvení a služeb. Jsem rád, že jsme tuto kvalitu, přetavenou do špičkových produktů a dárků BMW, dopřáli více než 700 výhercům. Tato soutěž je také příkladem toho, že z našich globálních partnerství mají prospěch i zákazníci v České republice. Všem výhercům gratulujeme a Tomášovi, novému majiteli BMW 320i, přejeme mnoho šťastných kilometrů,“ říká Jan Čapský, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České a Slovenské republice.

Shell je globálním partnerem značky BMW v oblasti paliv a maziv. Díky tomuto partnerství používají prémiové oleje a maziva Shell všichni autorizovaní prodejci a servisy BMW ve více než 140 zemích světa. Palivo Shell V-Power, které má prémiovou čisticí schopnost a pomáhá zvyšovat výkon motoru, je doporučeným palivem pro sportovní řadu BMW M. Aby toho nebylo málo, Shell je také prémiovým partnerem závodní divize BMW.

Slavnostní předání automobilu proběhlo v showroomu Renocar v Praze za účasti zástupců společností SHELL Czech Republic a BMW Česká republika.