Shell otevřel u Ivanovic na Hané novou provozovnu
Shell otevřel u Ivanovic na Hané novou provozovnu

Dominantou stanice je totem s LED panelem. Toto řešení společnost Shell v České republice uvedla vůbec poprvé.

„Otevření každé pobočky je pro nás vždy velkou událostí. Jelikož jsme velmi nakloněni inovacím, pokaždé se snažíme zákazníkům přinést něco nového, což v případě čerpací stanice u Ivanovic na Hané představuje inovativní informační totem s LED panelem. Zdaleka jsme však nezůstali pouze u něj – věřím, že zákazníci ocení především naše kvalitní paliva, služby a pohodlné zázemí kavárny, která je součástí prodejny,“ uvedl Jan Čapský, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České a Slovenské republice.

Nová čerpací stanice u Ivanovic na Hané je na 236. kilometru dálnice D1 přístupná z obou směrů. Provozovna disponuje velkým zázemím pro služby v oblasti rychlého občerstvení, včetně velkoprostorového posezení přímo v prodejně.

Samozřejmostí je poskytování široké nabídky kavárenských produktů značky Shell Café, která byla uvedena na český trh v srpnu letošního roku. Aby bylo docíleno co nejlepšího zážitku z kávy, je tento oblíbený nápoj na stanici připravován s využitím profesionálních pákových kávovarů.

V pořadí 181. pobočka společnosti Shell v České republice mimo jiné umožňuje motoristům pohodlné natankování kapaliny AdBlue, a to jak pomocí tzv. rychlovýdejů, tak prostřednictvím stojanů u každé výdejní pozice pro osobní automobily. Do budoucna se zde navíc plánuje vybudovat také infrastruktura pro nabíjení elektrických vozidel.