Vítězka soutěže „Rozjeďte to s BMW Motorrad“ si zvolila BMW R 1250 GS

čvc 17, 2020

Na konci května skončila naše soutěž „Rozjeďte to s BMW Motorrad“, ve které mohli zákazníci čerpacích stanic Shell hrát o motorku BMW dle vlastního výběru a 50 dalších skvělých cen na dvou kolech od BMW Motorrad. Pro účast v soutěži stačilo sbírat hrací karty se soutěžními kódy a ty pak zaregistrovat na našich webových stránkách.

Pozor změna - Asistenční služby Allianz Assistance

čvn 29, 2020

Asistenční služby Allianz Assistance poskytované v rámci členství Shell ClubSmart nebudou od 5. srpna 2020 dostupné.

Aktuální opatření na čerpacích stanicích v době koronaviru Covid-19

čvn 06, 2020

Provoz na čerpacích stanic Shell se pomalu vrací do běžných kolejí při zachování přísných hygienických opatření a zvýšené frekvenci úklidu.

Děkujeme všem, kteří zajišťují naše bezpečí!

bře 25, 2020

V těchto dnech se naše zraky a i mysl upínají směrem k těm, kteří jsou v první linii, aby zabezpečili zdraví nás ostatních. Máme na mysli především zdravotnický personál a ostatní členy Integrovaného záchranného systému (IZS). Velmi si vážíme toho, s jakým nasazením a úsilím pracují, abychom společně co nejdříve toto obtížné období překlenuli.

Shell začíná nabízet ve střední a východní Evropě rychlonabíjení elektromobilů

led 14, 2020

V Praze – Shell otevřel v Maďarsku ve spolupráci s provozovatelem nabíjecí sítě IONITY první vysoce výkonnou nabíjecí stanici pro eletrovozidla. Zahájil také provoz prvního dobíjecího místa, které nabízí službu Shell Recharge, což je globální značka společnosti Shell pro nabíjení elektromobilů. Vstoupil tím do segmentu nabíjení elektrických vozidel ve střední a východní Evropě. Obě nabíjecí místa umožňují řidičům dobíjet automobily na čerpacích stanicích Shell.