Legendy logo

Po třetí v řadě se můžete o víkendu 8. – 10. června setkat se značkou Shell na automobilové slavnosti LEGENDY, která se koná na Výstavišti v pražských Holešovicích. Hned u vstupu do areálu vám rádi podáme základní informace v červeno-bílém stanu s logem Shell V-Power, oficiálního paliva slavnosti.  Můžete těšit v Pavilónu budoucnosti na extrémně úsporné studentské vozidlo, které se účastní mezinárodní studentské soutěže Shell Eco-marathon. V Shell Aréně na otevřeném prostranství pak můžete dobít energii anebo vyzkoušet naše nové občerstvení deli by Shell. Nezapomeňte si s sebou vzít Vaši věrnostní kartu Shell ClubSmart – čekají na vás totiž výhodnější ceny.

A pokud máte dobré znalosti z motorosportu a zajímáte se i o alternativní pohony, můžete s námi soutěžit o výjimečný motoristický zážitekmožnost nahlédnout v paddocku formule 1 do technického partnerství značek Shell a Ferrari během letošní Velké ceny Maďarska. Dalších 9 výherců získá víkendové lístky pro 2 osoby na závody Ferrari Challenge v Brně.

JAK SOUTĚŽIT NA LEGENDÁCH?

  1. Zapojte se do vědomostních kvízů Shell v Pavilónu budoucnosti a v Shell Aréně.
  2. U východu z areálu odevzdejte ve stanu Shell žetony, za které získáte slevový kupón na výkonná paliva Shell V-Power.
  3. Získaný kupón použijte na kterékoliv čerpací stanici Shell a do 30.6. 2018 odešlete vyfocenou účtenku na email legendya@edge/event.cz

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Těšíme se na setkání!