Shell Clubsmart assistance services

Shell ClubSmart, nejstarší věrnostní program mezi sítěmi čerpacích stanic, založený v roce 1998, prochází letos na podzim zásadní proměnou. Po dvaceti letech úspěšného fungování představuje významné novinky, které vycházejí nejen ze stávajících zkušeností, ale zohledňují také aktuální trendy  světa. Ve 23 zemích celého světa je do věrnostních programů Shell zapojeno více než 53 milionů řidičů. „Společnými jmenovateli všech úspěšných věrnostních programů současnosti jsou jednoduchost, dosažitelnost a atraktivnost odměn a také ubezpečení, že si zákazníka společnost opravdu váží,“ říká Pavel Los, zodpovědný za věrnostní programy Shell po celém světě.

Asistenční služby motoristům

Naprostou novinku představuje nabídka asistenčních služeb pro členy věrnostního programu Shell ClubSmart, které budou nabízeny ve spolupráci s partnerem Allianz Assistance. Pravidelní zákazníci čerpacích stanic Shell získávají možnost pomoci na cestách v nejčastějších nepříjemných situacích – výměnu pneumatiky při defektu, dobití baterie, odčerpání nesprávně natankovaného paliva, dovoz paliva při jeho nedostatku nebo právní asistence. Podmínkou pro využití kterékoliv asistenční služby je přitom online registrace v programu Shell ClubSmart a získání alespoň jednoho věrnostního bodu v předcházejícím měsíci. „Změny ve věrnostním programu Shell ClubSmart vycházejí z dlouhodobě získávané zpětné vazby od našich zákazníků a odrážejí se v nich také aktuální světové trendy. Chceme se stát opravdovým pomocníkem na cestách našich zákazníků a usnadňovat jim život,“ shrnuje proměnu věrnostního programu Shell ClubSmart Peter Szabo, zodpovědný za věrnostní programy v regionu střední a východní Evropy.
 

Sleva za body a karta v mobilu

Výměna věrnostních bodů za slevu na palivo, jedna z dosud nejoblíbenějších odměn ve věrnostním programu Shell ClubSmart, se dočkala významného rozšíření. Nyní je možné získané věrnostní body vyměnit také za slevu na zboží nebo služby v obchodě na čerpací stanici (za 100 Shell ClubSmart bodů získá zákazník slevu 10 Kč).

Veškeré výhody věrnostního programu mohou mít zákazníci nyní vždy po ruce, respektive ve svém mobilu díky digitální kartě, která je nově k dispozici ve stávající aplikaci Shell.

Nové partnerské spolupráce

Sbírání věrnostních bodů Shell ClubSmart při cestování nyní umožňuje spolupráce s novými partnery Booking.com a Rentalcars.com. Za každé půjčení auta prostřednictvím webu Rentalcars.com a za každou rezervaci ubytování prostřednictvím portálu Booking.com získají zákazníci extra body, pokud se na dané stránky prokliknou přes online stránky věrnostního programu.

Katalog odměn výrazně zeštíhlel a bude obsahovat sezonní nabídky exkluzivních odměn. Chybět  nadále nebudou brandované odměny od našich dlouholetých technických partnerů Ferrari, BMW nebo Ducati stejně jako možnost věrnostní body vyměnit za vybrané odměny přímo na čerpací stanici.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Royal Dutch Shell plc v České republice. Provozuje rozsáhlou síť 174 čerpacích stanic, systém palivových karet Shell a plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích. Více informací naleznete na www.shell.cz.

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 70 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com