„Získání tohoto prestižního ocenění v českém maloobchodu si velice vážíme a děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru. Vnímáme ho jako výsledek našeho dlouholetého úsilí spojeného se zaváděním inovativních služeb na našich čerpacích stanicích a intenzivní práce s personálem v obchodech i na nádvoří. Ocenění si považujeme o to víc, že přichází v době, která se na trhu čerpacích stanic vyznačuje rostoucí konkurencí v oblasti rozvoje a rozšiřování prodejních formátů,“ komentuje získané ocenění Pavel Los, generální ředitel společnosti Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell přišla v uplynulých letech s celou řadou inovativních řešení v oblasti retailu, která má za cíl zlepšit a zkvalitnit nabídku zboží a služeb na čerpacích stanicích nejen pro české řidiče. Na dálniční stanice jsme zavedli samoobslužné kávovary Costa Express známého kavárenského řetězce Costa Coffee.

Inovaci zaměřenou na úsporu času zákazníků přinesl koncept prodeje stop & shop ve spolupráci se společností BILLA s.r.o. založený na velmi rychlém nákupu základních potravin. Zatímco zákazník nakupuje, může mu případně naše obsluha natankovat kvalitní pohonné hmoty. Komfortnější a rychlé platby za pohonné hmoty přímo od stojanu a u vybraných mycích linek Shell jsme zákazníkům zase přinesli prostřednictvím digitální peněženky Masterpass™ by Mastercard®. Na sklonku loňského roku jsme pak představili nový prodejní koncept delibyShell pro čerpací stanice.

Mastercard Obchodník roku je významným oceněním nejlepších obchodníků v maloobchodu v České republice. Vítězové devíti oborových kategorií jsou vybíráni na základě reprezentativního průzkumu veřejného mínění, který realizuje agentura GfK Czech, s.r.o. V letošním roce se uskutečnil jubilejní 15. ročník této soutěže.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Royal Dutch Shell plc v České republice. Provozuje rozsáhlou síť 174 čerpacích stanic, systém palivových karet Shell a plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích. Více informací naleznete na www.shell.cz.  

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 70 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.