Objevte svět příležitostí a zjistěte, jak program společnosti Shell pro absolventy může obohatit vaši kariéru. Program společnosti Shell pro absolventy vám prostřednictvím strukturovaného učení, praktických projektů, průběžné zpětné vazby a podporujících spolupracovníků poskytuje příležitost růstu a rozhodnout se ve vlastní kariéře. 

Přihlaste se do programu společnosti Shell pro absolventy

Ať už se do programu společnosti Shell pro absolventy připojíte v oblasti technických nebo obchodních funkcí, získáte nesrovnatelné formální školení, které obohatí vaši kariéru. Sestavili jsme program, kde neobyčejným kandidátům, jako jste vy, poskytneme potřebné obchodní znalosti a školení pro budoucího lídra.

Hned ze začátku nastoupíte do komplexního nástupního programu, který vás systematicky vystaví všem oblastem v rámci společnosti. Podle vaší zvolené cesty se budete účastnit ve dvou- až pětiletém rozvojovém programu. Program zahrnuje dvě nebo tři kola, která kombinují učení se při práci a formální školení. Dostanete povzbuzující a praktické role, kde budete mít příležitost seznámit se s hodnotami naší společnosti.

Kromě konkurenceschopného platu a dalších skvělých výhod budete moci prohloubit své znalosti v průběhu strukturovaného učení a řešení průkopnických projektů. Po celou dobu budete mít podporu přímého supervizora, který vás povede a bude vám poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu a také podporu prostřednictvím skvělého mentorskému programu. 

Application process

Více na stránce Studenti a absolventi

Interaktivní průvodce společnosti Shell pro absolventy

Zjistěte více o programu společnosti Shell pro absolventy, a to včetně tipů na úspěch, v našem interaktivním průvodci.

Hodnocené stáže

Objevte vzrušující a rozmanitý svět společnosti Shell. Zjistěte, co byste mohli dělat a kam byste mohli jít.