Hodnocené stáže jsou skvělou příležitostí, jak poznat společnost Shell zevnitř a ponořit se do energetického průmyslu. Také vám to pomůže rozhodnout se, zda je taková kariéra to pravé pro vás. Každý den se budete rozvíjet při skutečných projektech, které budou vybrány podle vašich zájmů a dovedností.

Přidáte se k projektovému týmu a budete pracovat po boku zaměstnanců společnosti Shell, kteří jsou odborníci ve svém oboru. Jejich perspektivy vám pomohou porozumět našemu podnikání, jeho nárokům a odměnám.

Supervizor a mentor vás bude podporovat přímo a během stáže podstoupíte pravidelná posouzení pro ujištění, že vám tato zkušenost dává maximum.

Co hledáme:

Budete hodnocení podle vašich analytických schopností, rozhodování, nalézání funkčních řešení a také podle vaší motivovanosti, nadšení, houževnatosti a sebevědomí.

V polovině hodnocené stáže proběhne zhodnocení s vaším mentorem a supervizorem. Následně proběhne závěrečné zhodnocení, jehož součástí bude pohovor týkající se vaší způsobilosti. Bude se od vás také očekávat závěrečná prezentace o vašem projektu.

Pokud budete ve vaší hodnocené stáži úspěšní, můžete získat nabídku na plný pracovní úvazek.

Proces žádosti

Více na stránce Studenti a absolventi

Program společnosti Shell pro absolventy

Objevte vzrušující a rozmanitý svět společnosti Shell. Zjistěte, co byste mohli dělat a kam byste mohli jít.

Výhody práce pro společnost Shell

Zjistěte, jaké výhody má práce pro společnost Shell, od našich výjimečných školicích programů až po nesčetné možnosti sdružovat se a spolupracovat.