Proč se zaregistrovat?

Komunita talentů společnosti Shell je nejlepším způsobem, jak získávat informace o fascinujících kariérních příležitostech ve vašem oboru, stejně jako relevantní novinky a informace o událostech. Tím, že se zaregistrujete do komunity talentů společnosti Shell a spojíte se s námi, dáte nám vědět o svých schopnostech, zájmech i vytoužené kariéře, ať už jste pozoruhodný absolvent nebo talentovaný, zkušený odborník. Když jste součástí komunity talentů, budeme vás moci kontaktovat, pokud pro vás budeme mít vhodnou pozici.

Jak se můžu zaregistrovat?

Zadání vašich údajů zabere jenom minutu. Potom budete moci přijímat zprávy z vašeho oboru a relevantní novinky nebo informace o událostech. Zaměstnanec společnosti Shell odpovědný za nábor, vás bude kontaktovat, pokud se vyskytne vhodná pracovní příležitost.

Jsou mé údaje uchovávány jako důvěrné?

Společnost Shell bude využívat vaše údaje pouze v souladu se Zásadami ochrany dat členů Komunity talentů společnosti Shell

Discover more with our FAQs

Rozmanitost a začlenění

Naší vizí je vytvoření kultury začlenění, kde můžete vzkvétat. Zjistěte, proč jsou rozmanitost a začlenění pro společnost Shell tak důležité.

Více na stránce Kariéra

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.

Program společnosti Shell pro absolventy

Objevte vzrušující a rozmanitý svět společnosti Shell. Zjistěte, co byste mohli dělat a kam byste mohli jít.